REKLAMAA1-EARLY-STAGE--24-08---23-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Najgorętszy okres przedświąteczny zakupów już się zaczyna... Ozdoby świąteczne, składniki na tradycyjne potrawy wigilijne i wreszcie to, co wszyscy lubimy najbardziej, prezenty! Warto sprawdzić, co przygotowało na ten czas ursynowskie Auchan.

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Wszyscy czekamy na wigilijny wieczór, który przywołuje wspomnienia z dzieciństwa, zapach ciast pieczonych przez nasze mamy i babcie. A wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę to wręcz magia...

  Magiczną ofertę na święta przygotowało ursynowskie Auchan przy ul. Puławskiej 427. W sklepie już teraz znajdziemy ogromny wybór produktów, dzięki którym ten cudowny okres będzie niezapomniany i udany.

  W specjalnie stworzonym dziale Dekoracje Świąteczne znajdziemy choinki (aż 48 rodzajów), pół tysiąca rodzajów bombek szklanych i plastikowych oraz ozdób choinkowych. Jest też klimatyczne oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, figury świetlne oraz gotowe świecące aranżacje.

  Prezenty, prezenty, prezenty

  Nie trzeba dodawać, że jak co roku, sklep Auchan Ursynów jest pomocnikiem świętego Mikołaja. Każdy, kto pragnie obdarować swoje najbliższe osoby czymś wyjątkowym lub praktycznym, w sklepie przy Puławskiej 427 w Centrum Handlowym Ursynów znajdzie coś odpowiedniego. 

  Auchan na święta powiększyło swój bogato zaopatrzony dział z zabawkami. W tym roku sieć szczególnie poleca zabawki własnej marki One Two Fun. Są to zabawki, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, uczą skupienia, nie dostarczają dziecku zbyt wielu bodźców i nie są agresywne. Mają też dodatkową cechę - są niedrogie i nie zrujnują naszych kieszeni. Dostępne są zabawki dla dzieci w każdej grupie wiekowej. Czy uwierzycie, że tylko zabawek One Two Fun w sklepie Auchan Ursynów jest aż pół tysiąca?!

  Auchan Ursynów w CH Ursynów przy ul. Puławskiej 427 czynny jest: poniedziałek – piątek 8.00-22.00, sobota 7.00-22.00. Najbliższe niedziele handlowe: 15 i 22 grudnia.

  Artykuł załadowany: 0.2232 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020