REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Auto-Wimar ma dla Ciebie super promocję! Już dziś możesz wymienić komplet kół w autoryzowanym serwisie Škody i zyskać 36 miesięcy ubezpieczenia gratis! Niedługo zaczną się kolejki do wymiany opon na zimowe, a Ty nie musisz już czekać. W Auto-Wimar możesz to zrobić szybko, tanio.

  Jak skorzystać z promocji? To proste!

  Wystarczy, że kupisz komplet kół, a wymianę opon masz w cenie! Dodatkowo, wyłącznie dla Ciebie salon Škoda Warszawa ma przygotowany wyjątkowy pakiet korzyści w gratisie. Jesień to idealny czas na najlepsze akcje promocyjne dla kierowców, które już dziś czekają na Ciebie w salonie Škody Auto-Wimar w dzielnicy Ursynów i pozostałych lokalizacjach tego autoryzowanego dealera samochodów marki Škoda.

  Wjedź w nowy sezon bezpiecznie z Auto-Wimar

  Twoja Škoda zasługuje na to, co najlepsze. Dlatego wybierz to, co dla niej najlepsze! Naprawdę warto skorzystać z przygotowanej dla Ciebie promocji wymiany opon, która już czeka na kierowców w ASO Škoda Auto-Wimar. Wystarczy, że kupisz w salonie opony i felgi, a otrzymasz wymianę opon zupełnie za darmo. Dzięki temu zyskasz pewność, że wjeżdżasz w nowy sezon z poczuciem bezpieczeństwa i komfortu. To idealna propozycja w tym sezonie.

  W ramach promocji warto wybrać pakiet, w którym ceny na wymianę kół wraz z wyważeniem startują już od 99zł! Każdy jednak może wybrać komplet korzyści idealnie dopasowany do swych oczekiwań i potrzeb.

  To jednak nie wszystko, jakie promocje znajdziemy tej jesieni w autoryzowanym salonie Škody Auto-Wimar, więc warto śledzić na bieżąco stronę internetową auto-wimar.pl.

  Ubezpieczenie opon w zestawie

  Oprócz bezkonkurencyjnej oferty cenowej na wymianę opon w autoryzowanym salonie i serwisie Auto-Wimar otrzymujesz w komplecie ubezpieczenie od zdarzeń losowych.

  Nawet najlepsze opony mogą nie uchronić Cię przed niekontrolowanym wypadkiem losowym. Dlatego specjalnie dla Ciebie w pakiecie Auto-Wimar ma także ubezpieczenie opon na 36 miesięcy. Dzięki temu ubezpieczeniu, do 3 lat możesz liczyć na rekompensatę kosztów związanych z uszkodzeniem opon, szczegółowo opisanych w pakiecie.

  Dzięki temu zyskujesz pewność i komfort jazdy przez cały sezon. Jedynym warunkiem jest zakup kompletu opon w Grupie Auto-Wimar. Ofertę „wymiana opon z ubezpieczeniem” z pewnością docenią wszyscy zapobiegliwi kierowcy. To bez dwóch zdań najlepsza w tym sezonie oferta promocyjna, którą mają dla Ciebie salony samochodowe Auto-Wimar.

  Wymiana kół tuż po sąsiedzku

  ASO Škoda Auto-Wimar, akcję wymiany z ubezpieczeniem ma dostępną w dogodnej lokalizacji, dla każdego mieszkańca Warszawy. Oferta przygotowana jest w ramach całej grupy serwisowej w stolicy. Zatem możesz z niej skorzystać przy ulicy Gruchacza 39 na Ursynowie jak i w salonie serwisowym przy ul. Modlińskiej 224 oraz w Alejach Jerozolimskich 249B.

  Wybór należy do Ciebie, bowiem w ramach oferty w każdej z tych lokalizacji masz przygotowaną tę samą akcję promocyjną. Tak atrakcyjna oferta dla kierowców to absolutna gratka, obok której nie sposób przejechać obojętnie.

  W tym roku Grupa Auto-Wimar świętuje 30-lecie obecności na rynku, co stanowi najlepsze potwierdzenie jakości usług i profesjonalizmu.

  Tysiące sprzedanych aut, ponad 500 tysięcy napraw w ramach autoryzowanego serwisu oraz ponad milion wymienionych kół robią wrażenie. Jak wszystkie najlepsze oferty, promocja jest ograniczona w czasie, dlatego warto się pospieszyć by zdążyć przed zimą.

  Więcej informacji o promocji pod adresem: auto-wimar.pl/opony-z-ubezpieczeniem/

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.3868 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022