REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/MAL Kajakowa 12b)

  Skoczna muzyka i pyszna kuchnia - czy istnieje lepsze połączenie? Zawsze można dodać do tego wspaniałych sąsiadów. Wówczas otrzymamy „Międzykulturowe sąsiedzkie granie i gotowanie”. Już w ten weekend na Kajakowej zabawa dla każdego!

  Chyba nie trzeba nikomu mówić, że z sąsiadami trzeba żyć jak najlepiej. A tych w ostatnim czasie na Ursynowie przybyło. Warto więc trochę lepiej ich poznać. Kto jeszcze nie miał ku temu okazji, będzie ją miał już w ten weekend na Zielonym Ursynowie. 

  W sobotę w Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Kajakowej wszystkich chętnych czeka „Międzykulturowe sąsiedzkie granie i gotowanie”. Nasze sąsiadki z Ukrainy na poważnie potraktowały powiedzenie „przez żołądek do serca”. Uczestników wydarzenia czeka prawdziwa uczta. Trzeba będzie jednak nieco pomóc w jej przygotowaniu.

  - Sąsiadki będą pokazywały, jak przygotować tradycyjne ukraińskie przysmaki. Na pewno nie będzie tak, że one wszystko ugotują - mówi współorganizatorka spotkania Marzena Zientara z MAL.

  Sąsiedzi sąsiadom

  To jednak nie wszystko, bo oprócz „gotowania” w tytule imprezy jest jeszcze „granie”. O muzykę zadba sąsiad z Białorusi - Tima. Chłopak dał się już poznać ursynowianom za sprawą swojego talentu do gry na akordeonie.

  - Pamiętam, jak grał u nas wcześniej. Wszyscy byli pod wrażeniem, a najczęstszą reakcję były po prostu „Wow”. To bardzo fajna i skoczna muzyka - zauważa Marzena Zientara.

  Jak podkreśla współorganizatorka wydarzenia, nasi goście zza wschodniej granicy niesamowicie zżyli się z ursynowianami. Są częstymi gośćmi w MAL przy Kajakowej. Biorą udział w wielu zajęciach, a nawet je prowadzą. Sobotnie spotkanie będzie dobrą okazją, by przekonać się, ile wnoszą do naszej lokalnej społeczności. 

  „Międzykulturowe sąsiedzkie granie i gotowanie” odbędzie się w sobotę, 23 lipca o godzinie 14 w Miejscu Aktywności Lokalnej przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów na Kajakowej 12B. Wydarzenie odbywa się w ramach projektu "Twórczo działamy, bo siebie mamy" z Funduszu Edukacji Kulturalnej m.st. Warszawy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Goerbblels 3 4 miesiące temuocena: 20% 

   Propaganda i wypociny, ale ten haloursynow się zeszmacił…podobne bzdury są wpłacane co dziennie w TVP. Za karzdym razem jak coś tu czytam to się +%@#wiam. Leje na tego brukowca..

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PannaZofia 2 4 miesiące temuocena: 80% 

   A ja leję na ciebie. Przyjemnie? Słownik ortograficzny sobie dziecko kup i poczytaj trochę. Uśmiałam się.

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~weekendowy 1 4 miesiące temuocena: 75% 

   @Goerbblels - maluteńki rycerzyku, przez ekranem odważny co? I nic poza tym. Jesteś czemuś przeciwny? To pójdź tam i wyraź swoje zdanie. Ale nie - zrąbałbyś się w gatki jakbyś miał coś publicznie powiedzieć. Siedzisz taki samotny i sfrustrowany przed ekranem. Wyjdź gdzieś, choćby tam, ludzi poznaj, otwórz się trochę na innych

   Edytowany: 4 miesiące temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4798 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023