REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 października 2020, 10:41 komentarzy 5

  (MZ)

  Najbliższa sobota, 3 października zapowiada się na Zielonym Ursynowie bardzo atrakcyjnie. W tamtejszym Miejscu Aktywności Lokalnej odbędzie się pierwsza impreza z cyklu „Ursynów okazuje serce”. Będą ekologiczne wykłady, szkolenia oraz warsztaty. 

  Sąsiedzkie spotkania i imprezy w MAL-u przy ulicy Kajakowej 12b, w budynku DOK Ursynów, cieszą się dużym powodzeniem. Z tego też powodu impreza „Ursynów okazuje serce” zaplanowana pierwotnie jako jedno wydarzenie została przez koronawirusa podzielona na dwa terminy.

  Podczas pierwszego spotkania w sobotę, 3 października zaplanowano wiele ciekawych wydarzeń. Na początek, o godz. 11:00 odbędzie się wykład Doroty Dziarskiej. Ursynowianka opowie, jak nadmierna produkcja plastiku wpływa na cały świat, a także na naszą najbliższą okolicę.

  Po wykładzie ruszą warsztaty pod kierunkiem Małgorzaty Bieleckiej, która pokaże jak z prostych, naturalnych materiałów wykonać piękną, ekologiczną ozdobę na drzwi lub ściany w naszym domu. Wspólnie będzie można nauczyć się wyplatania sznurkowych mandal w skali makro, kreatywnego wykorzystywania gałązek i patyków, robienia sznurkowych liści, pomponów i chwostów. Na koniec wszystko zostanie połączone w jedno wielkie wspólne dzieło.

  Pierwotnie tego dnia miało nastąpić również odsłonięcie metalowego pojemnika w kształcie serca na plastikowe nakrętki przeznaczone na cele charytatywne. 

  - Ze względu na duże zainteresowanie tym wydarzeniem postanowiliśmy o przełożeniu tej uroczystości na 17 października. Bezpieczeństwo nas wszystkich jest najważniejsze - tłumaczy decyzję Marzena Zientara z MAL-u przy Kajakowej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 6
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Mimi 5 27 dni temuocena: 100% 

   A co z koronawirusem? W weekend może być z tym krucho.

   Edytowany: 27 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zdziwiony 4 27 dni temuocena: 100% 

   Ciekawe ile ten specjalny metalowy pojemnik w kształcie serca kosztował? Jak zwykle ktoś zarobił na motywach charytatywnych. Nakrętki można składować w dowolnych pojemnikach. I jak to Ursynów okazuje serce? Że nakrętki pozbiera? Jak dla mnie bardzo słabe. Lepiej było przeznaczyć pieniądze które poszły na organizację tego przedsięwzięcia na prawdziwą pomoc.

   Edytowany: 27 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Natolinman 3 27 dni temuocena: 100% 

   Trochę daleko, bliżej do centrum.

   Edytowany: 27 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KABACIARA 2 27 dni temuocena: 100% 

   Nigdy tam nie pójdę. Dyrektorem Domu Kultury na Ursynowie powinien być młody menadżer znający dzielnice i ludzi, najlepiej stąd. Zamiast tego Kempa i jego kumpel z PiSu Łukasz Ciołko osadzili na stołku byłą posłankę PO wywaloną z Żyrardowa za wałki i mobbing. Jakby tego było mało pracują tam same wsiury z Żyradowa i okolic. Pominę fakt, że łatwiej z Ursynowa do Pałacu Kultury dojechać niż na Kajakową.

   Edytowany: 27 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jolka 1 25 dni temuocena: 100% 

   A za pomoc ma wielce zasłużoną dla PO osobę Marzenę Z., zupełnie bez wykształcenia ale" za to jakie ma plecy". Powinny tam pracować ludzie z jakimś minimalnym zakresem wiedzy w dziedzinie kultury oraz posiadające kulturę osobistą.

   Edytowany: 25 dni temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3175 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020