REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2020, 17:21

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Czy z dzianiny dresowej możesz stworzyć jedynie wygodne dresy? Odpowiednie wykorzystanie tego materiału pozwoli również na uszycie sukienek, bluz, czy spódniczek. W ten sposób wykorzystać ja można zarówno w zimowej, jak i letniej kolekcji odzieżowej. 

  Jak wykorzystać dzianinę dresową na kilka sposobów?

  Pierwsze skojarzenie, jakie przychodzi do głowy słysząc określenie dzianina dresowa, to oczywiście wygodne, klasyczne spodnie dresowe. To wyobrażenie nie musi jednak skazywać tego materiału na tylko jeden rodzaj przeznaczenia. Aby przekonać się, jak jeszcze można wykorzystać daną dzianinę, należy poznać jej właściwości i parametry oraz nauczyć się rozróżniać podstawowe różnice między dzianiną a tkaniną. Każdy z materiałów, dzięki swoim indywidualnym cechom może być wykorzystany do szycia innych rodzajów ubrań i dekoracji. Sklep internetowy textilhouse.pl podpowiada swoim klientom, jak mogą wykorzystać poszczególne produkty ze swojej oferty.

  Cechy charakterystyczne dla dzianiny.

  Sposób, w jaki jaki powstają poszczególne materiały definiuje ich charakterystyczne cechy. Dzianina, dzięki swojej budowie wyróżnia się rozciągliwością, miękkością oraz sprężystością, której z kolei brakuje produktom wykonanym z tkaniny. Duża elastyczność powoduje, że tworzone z dzianiny ubrania idealnie dopasowują się do danej sylwetki, nie deformując przy okazji samego produktu. Poza wymienionymi cechami dzianiny to materiały przewiewne, dzięki czemu nadają się do szycia ubrań zarówno letnich, jak i zimowych. Właściwości tego materiału wskazują na to, że może być wykorzystany na różne sposoby. Możliwości jest bardzo dużo i często zależą one jedynie od wyobraźni twórcy.

  Dzianina dresowa - nie tylko na dresy.

  Wszyscy kochamy luźne i wygodne ubrania, w które możemy przebrać się po skończonej pracy, w czasie wolnego weekendu, czy na wakacjach. Dzianina dresowa to produkt, z którego tworzone są spodnie dresowe, dzięki którym możemy w końcu poczuć się komfortowo. Jednak to nie jedyne jej przeznaczenie, choć niewątpliwie jedno z bardziej znanych. Dzianiny dresowe podzielić można jeszcze bardziej precyzyjnie.

  dzianiny

  W ofercie sklepu textilhouse.pl dostępne są dresówki pętelkowe oraz drapane. Pierwsza z nich to materiał gładki z wierzchu, zaś charakteryzujący się posiadanymi pod spodem pętelkami. Dresówka drapana ma zaś na spodzie miękki meszek. Dzianina ta jest gruba i niezwykle ciepła, dzięki czemu idealnie nada się na odzież zimową, ciepłe bluzy, dresy. Miła w dotyku, przyjemnie otula ciało i chroni je przed wychłodzeniem. Jednocześnie charakteryzuje się dobrą cyrkulacją powietrza, dzięki czemu ciało może spokojnie oddychać, a skóra nie poci się. W jej skład wchodzi głównie bawełna z dodatkiem elastanu, co świadczy o wysokiej jakości wykonanych z niej produktów. Dresówka pętelkowa z kolei, to dzianina cieńsza, o niższej gramaturze, przez co tworzone z niej ubrania są lżejsze w użytkowaniu, ale jednocześnie w dalszym ciągu przyjemne dla ciała. Jakie elementy garderoby można z niej wyczarować? Wygodne, przewiewne i oryginalne sukienki, dopasowane legginsy, kolorowe t-shirty, wygodne i jakościowe ubranka dla dzieci, a nawet chusty i szale. Możliwości jest wiele, a różnorodne kolory i wzory dzianiny dresowej dostępnej w asortymencie sklepu textihouse.pl, umożliwiają realizowanie najbardziej wyszukanych pomysłów.

  Jakość potwierdzona certyfikatami.

  Dzianina dresowa to synonim wygody i komfortu. Poza tymi cechami charakteryzuje się ona również wysoką jakością. Dostępne na stronie textilhouse.pl dresówki posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, Klasa produktu 1. To najlepsze potwierdzenie tego, że stworzone z dzianin produkty wyróżniać się będą nie tylko oryginalnością, ale i jakością, która wpłynie na długie i przyjemne użytkowanie wykonanej odzieży.

  Artykuł załadowany: 0.251 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021