REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 czerwca 2019, 10:05 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Niecodzienny widok na Ursynowie. Na skrzyżowaniu Pileckiego i Roentgena wielkie płachty tkaniny zasłoniły chodnik, ścieżkę rowerową oraz budynek pizzerii. To nie ochrona przed upałem, ale przed... ochlapaniem.

  Przechodniów w rejonie dużego ursynowskiego skrzyżowania zaintrygowali dziś rano pracownicy ekipy technicznej przykrywający wielkimi płachtami chodnik, ścieżkę rowerową i budynek pizzerii Rimini. - Spłonęło coś czy to ochrona przed upałem? - zastanawiali się obserwatorzy.

  Rozwiązanie zagadki okazało się banalnie proste. - Będziemy malować słup wysokiego napięcia, który stoi obok budynków - mówi nam pracownik ekipy technicznej z woj. kujawsko-pomorskiego, której operator sieci energetycznej zlecił konserwację masztu. Prace będą prowadzone w sobotę i niedzielę.

  Płachty materiału położone wokół słupa mają ochronić przed zachlapaniem to, co znajduje się pod nim. A że w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się budynek pizzerii, także on musiał być przykryty.

  Słup przy Onkologii to jeden z ostatnich naziemnych znaków obecności linii wysokiego napięcia przebiegającej wzdłuż ul. Pileckiego. W poprzednich latach, podczas inwestycji prowadzonych przy tej ulicy większość masztów zlikwidowano, a instalacje elektryczne schowano pod ziemię.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 43

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 14
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3085 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020