REKLAMAA1_Depilacja_od12-01-do12-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 stycznia 2018, 15:14 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  REKLAMA

  Od kilku tygodni przystanek autobusowy przy ulicy Pileckiego „zdobią” dwa fotele. Mieszkańców na razie to bawi, choć pojawiają się głosy oburzenia.

  Nie wiadomo skąd wzięły się fotele. Służby porządkowe musiały przejeżdżać tamtędy nie raz, jednak nikt nie poczuł się do odpowiedzialności za uprzątniecie mebli. Pasażerowie korzystający z przystanku, mają podzielone zdania.

  - Niby to zabawne, ale jak namoknie i zacznie śmierdzieć, to nikomu nie będzie do śmiechu – mówi jedna z pasażerek autobusu 179.

  Dla innych to powód do żartów z luksusów fundowanych przez ZTM.

  - Może to jakiś happening, żeby zachęcić do zrezygnowania z jazdy samochodem na rzecz komunikacji? - śmieje się Marek, student, który mieszka nieopodal przystanku. - A tak serio, to trzeba uważać, bo już są mokre i ktoś może się naciąć – dodaje.

  "Luksusowy" przystanek jest już znany mieszańcom Ursynowa. Niektórzy sugerują umeblowanie go w całości! Inni proponują szybką wywózkę na wysypisko.

  - Meble powinny być zabrane ZOM, który odpowiada za sprzątanie przystanków – mówi Wiktor Paul z Zarządu Transportu Miejskiego. - Do tej pory nie mieliśmy sygnału o fotelach, ale dzisiaj zostanie to zgłoszone do odpowiednich osób, które zajmą się sprawą – dodaje.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 59

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 11
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 12
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1175 sekundy
  REKLAMA