REKLAMAA1-ROLLSNOTE--7dni--06-04---12-04-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 marca 2020, 07:16 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Kolejne przystanki autobusowe na Ursynowie idą do remontu. Od środy w remoncie jest przystanek na Dereniowej przy skrzyżowaniu z Płaskowickiej. Od piątku zmienia się lokalizacja kolejnych przystanków: Miklaszewskiego 01 oraz Ursynów Płn. 07.

  ZIma jest wyjątkowo łagodna, więc zarządcy stołecznej komunikacji miejskiej postanowili ruszyć z sezonem remontowym. W tym roku nową nawierzchnię zyska na Ursynowie kilka przystanków - tych najbardziej wysłużonych. Betonowe płyty, na których stają autobusy, są dziurawe, więc wymagają wymiany. Poprawione zostaną również płyty chodnikowe wokół wiat przystankowych oraz krawędzie peronowe. Przy okazji drogowcy zainstalują też żółte płyty z wypustkami ostrzegające osoby niedowidzące. Są one już standardem w warszawskiej komunikacji.

  Od środy trwa remont przystanku Stryjeńskich 02 położonego na ul. Dereniowej, tuż za skrzyżowaniem z Płaskowickiej. Tymczasowy przystanek położony jest ok. 110 metrów dalej, więc pasażerowie np. z osiedla Kazury, którzy z niego korzystają mają jeszcze dłuższy spacer.

  To samo czeka od piątku, 13 marca pasażerów korzystających z przystanków Miklaszewskiego 01 (na ul. Dereniowej, przy Karpielówce) oraz Ursynów Płn. 07 (na ul. Bartóka, nad przejściem podziemnym, w kierunku al. KEN). Oba miejsca zatrzymywania się autobusów przejdą generalny remont. 

  W przypadku przystanku Miklaszewskiego 01 remont zacznie się 13 marca od ok. godz. 8:00. Tymczasowy przystanek dla linii 192, 195 i 504 będzie zlokalizowany 70 metrów dalej w stronę Płaskowickiej.

  Z kolei już od godz. 7:30 do odwołania, zawieszony będzie przystanek Ursynów Płn. 07 na ul. Bartóka. W jego zastępstwie powstanie tymczasowy przystanek dla linii 179, 195, 209, zlokalizowany 70 metrów przed wiaduktem.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zwykły 4 24 dni temuocena: 50% 

   Tak na oko to przystanek jest OK, ale pewnie idzie o zwężenie jezdni i nowe nasadzenie słupków, z łańcuchami najlepiej. Burmistrz znowu przyspiesza sabotaż komunikacyjny dzielnicy, he, he. Przy KEN ruszyła kolejna redukcja miejsc parkingowych. Zna się na dywersyjnej robocie, kasy ma jak lodu ale jest groźba, że na epidemie pójdzie, więc spieszy się wydać na niszczenie dzielnicy jak najszybciej. Ostatnio przy rentgenologach skasował 20 miejsc. Szpitale, przychodnie, apteki, sklepy usługi to cel kasowania dojazdu/parkowania.

   Edytowany: 24 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 3 24 dni temuocena: 11% 

   I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła. I dano im władzę nad czwartą częścią ziemi, by zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez dzikie zwierzęta.

   Edytowany: 24 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zieeeeeew 2 24 dni temuocena: 52% 

   Po co nam przystanki... Zlikwidować, tak jak pętlę na Natolinie, a co! A na każdym przystanku niech Karczewski stragan otworzy. Niech burmiszcz i to w ZTM-ie załatwi.

   Edytowany: 24 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zieeeeew 1 24 dni temuocena: 52% 

   To może słupy latarni odsuną od krawędzi jezdni bo można na nich lustro zostawić a i pasażerom przeszkadzają. Czy jak na Koncertowej postawią 30 cm od jezdni, bo inżynierowi "tak wyszło"

   Edytowany: 24 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3109 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020