REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 sierpnia 2022, 11:02

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Esports to nowoczesny sport na świecie. To rywalizacja drużyn w różnych popularnych grach komputerowych. Wszystko dzieje się wirtualnie. Przeczytaj więcej o licznych turniejach i konkursie tutaj: https://player-space.com/. A e Sport stał się popularny w ciągu ostatnich 5-10 lat i zgromadził wokół siebie miliony fanów. Co dzieje się dzisiaj w e-sporcie? Co go czeka za kilka lat?

  Dziś e sport to dobra okazja do zarabiania pieniędzy, bo pule nagród nie są gorsze niż u piłkarzy. Ciekawy niuans, w eSportach nie ma wyraźnych ograniczeń wiekowych, jak w innych dyscyplinach sportowych, ponieważ profesjonalna drużyna może mieć facetów w wieku 20, 30 i 40 lat. Oznacza to, że nawet dzieci w wieku szkolnym już trenują i uczą się grać profesjonalnie, a dziś mogą poważnie konkurować z już dojrzałymi graczami, ponieważ są zwinni, szybsi i mają więcej energii. Co więcej, istnieją już dyscypliny na uniwersytetach w USA i nie tylko tam, gdzie rzemiosło jest profesjonalnie nauczane. Na przykład w Columbia College obok „tradycyjnych” drużyn sportowych istnieją drużyny e-sportowe.

  Esports to drużyny, pule nagród, które osiągają ogromne rozmiary oraz szkolenia graczy i fanów

  Do najpopularniejszych gier e-sportowych należą: Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive, Fortnite, League of Legends, StarCraft II. Najpopularniejsze turnieje to The International (granie w Dota 2), Evolution Championship Series (bijatyki), Intel Extreme Masters (Starcraft II, Counter-Strike: Global Offensive), finały Fortnite World Cup, LoL World Championship i PUBG Global Championship. Imprezy te organizowane są na najwyższym poziomie: z transmisją wideo i milionami nagród dla zwycięzców.

  Dziś e-sport to pełnoprawny sport na równi ze wszystkimi innymi. Gracze wykonują ponad 400 ruchów myszką i klawiaturą w ciągu 1 minuty, a stan samych graczy i poziom hormonu stresu przypominają przebieg maratonu. Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że e-sport jest łatwy, wcale tak nie jest. Aby pokazać się na dobrym poziomie, ciągle trenujesz, twoja reakcja musi być szybsza niż 0,18 sekundy na jakąkolwiek akcję w grze. Trening zespołowy jest taki sam jak innych sportowców - kilka godzin dziennie.

  Jaka jest więc przyszłość e-sportu?

  To będzie tylko rozwój i rozwój. Epoka cyfrowa postępuje, może wkrótce ludzie nie będą się już gromadzić, żeby oglądać mecz piłki nożnej na stadionach, może to wszystko będzie dostępne tylko online? Kto wie… Z całą pewnością można powiedzieć, że obszar staje się coraz bardziej popularny i gromadzi wokół siebie coraz więcej fanów.

  Artykuł załadowany: 0.3087 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022