REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Przenieśli, zmniejszyli, a teraz zamknęli. Kolejna zła wiadomość dla fanów psiego wybiegu przy Górce Kazurce. Na spacery ze swoimi czworonogami będą musieli chodzić gdzie indziej. I to co najmniej przez kilka miesięcy.

  Użytkownicy psiego wybiegu w pobliżu Górki Kazurki oraz ich pupile nie mają w ostatnim czasie szczęścia. Najpierw ich ulubione miejsce zabawy zostało rozebrane. Następnie przeniesione do dalszej części przyszłego parku Cichociemnych i drastycznie zmniejszone. Teraz mają jeszcze jeden powód do niezadowolenia.

  - Dlaczego wybieg dla psów po przeniesieniu jest zamknięty łańcuchami i niedostępny dla czworonogów i ich opiekunów? Dzisiaj byliśmy na spacerze i pocałowaliśmy klamkę - pisze do nas pan Mariusz.

  Nawet mimo wad nowej lokalizacji wiele osób nadal chętnie korzystałoby z wybiegu. Znalazły się na nim wszystkie przeszkody z poprzedniego miejsca. Jest też altana dla właścicieli psiaków. Zamknięcie wybiegu nie powinno jednak dziwić.

  - Wszystko jest związane z odbiorami. Najpierw odbierzmy, a potem korzystajmy i wspólnie dbajmy o ten wybieg - mówi Karolina Kwiecień-Łukaszewska, rzeczniczka Zarządu Zieleni m.st. Warszawy odpowiedzialnego za budowę parku Cichociemnych. 

  A był już otwarty...

  Miejsce wybiegu jest traktowane wciąż jako plac budowy. Dlatego do czasu urzędowego odbioru nie może być wykorzystywany. Nawet jeśli w praktyce żadne prace już tam nie trwają i wszystko jest gotowe. 

  Zdziwienie może budzić fakt, że wybieg przez pewien czas po przeniesieniu był otwarty - przynajmniej jedna jego część. Było tak jeszcze na początku maja. Jak twierdzi Zarząd Zieleni ktoś nieoficjalnie otworzył sobie zamknięty teren. Teraz ogrodnicy postanowili naprawić swój błąd.

  Wybieg ma zostać oficjalnie oddany do użytku wraz z całym parkiem dopiero w czwartym kwartale tego roku. Na razie nieznany jest konkretny termin. Z pozytywów: nie zanosi się - jak przekonuje rzeczniczka ZZW - na żadne opóźnienia. Park i tak już powstanie ponad rok po pierwotnym terminie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~mieszkaniec ursynowa 5 miesiąc temuocena: 100% 

   ten nowy i przeniesiony wybieg to kompletna katastrofa, maleńki gdzieś w środku niczego bez oświetlenia, aż strach się tam bać, idealny dla szczurów i patologii ale nie dla psów, dlaczego zniszczono pierwszy, fajny wybieg , kto za to barachło odpowiada

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ano 4 miesiąc temuocena: 87% 

   Optymalnie by było, gdyby na terenie każdej spółdzielni mieszkaniowej znalazł się ogrodzony zakątek do pobiegania dla psów z ławkami dla opiekunów i ich sąsiadów

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Litości 3 miesiąc temuocena: 53% 

   Kto trzyma biedne psy w niewoli i to jeszcze w mieście?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pol 2 miesiąc temuocena: 100% 

   Może lepiej go uwiązać na wsi łańcuchem do budy? Czy to mróz czy upał. Litości. I gdzie żyją dzikie psy nie licząc tych głodnych bezdomnych?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~przyjaciel 1 miesiąc temu

   co za wpis, większość kocha zwierzęta a w szczególności psy, to najlepsi przyjaciele człowieka

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3822 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022