REKLAMAA1-VISTULA-07-05----06-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Chcesz pomóc zwierzętom? To bardzo proste! Już w poniedziałek w trzech miejscach na Ursynowie rusza akcja " Alert dla zwierząt". Można szykować nie tylko karmę, ale coś do spania i zabawy. 

  Bezdomne zwierzęta mają smutne życie, brakuje im na co dzień miłości człowieka. Niech nie zabraknie przynajmniej jedzenia i rzeczy, które pozwolą przetrwać kolejną zimę w schroniskach i przytuliskach.

  - Jestem przekonany że mieszkańcy naszej dzielnicy jak zwykle okażą serce i włączą się w tegoroczny „Alert dla zwierząt”. Zgromadzone w ramach akcji dary dla psów trafią do schroniska w Celestynowie, natomiast dary dla kotów przekażemy do Fundacji Karuna – mówi wiceburmistrz Bartosz Dominiak.

  Alert potrwa do 14 stycznia. Zbierana będzie karma dla psów i kotów (sucha oraz puszki) makarony, ryż, kasze, czyste koce, pledy, miski, smycze, obroże i zabawki.

  - To niezwykłe, że już po raz ósmy możemy pomóc bezdomnym zwierzętom przebywającym w schroniskach i przytuliskach. W tym roku zbiórka jest prowadzona aż w trzech lokalizacjach, dzięki czemu jeszcze łatwiej przekazać dary i tym samym pomóc naszym mniejszym braciom - mówi pomysłodawca akcji, radny Piotr Skubiszewski.

  Rok temu zebrano m.in. prawie czterysta kilogramów karmy. W ramach tegorocznej edycji dary będą zbierane w trzech lokalizacjach. Kosze będą stać w urzędzie dzielnicy (al. KEN 61), Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b ) i w hali Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Dereniowa 48).

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 49

  • 46
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2422 sekundy
  REKLAMAA2-TOSIA.pl--06-05----05-06-2019