REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-01----31-01-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  Stoi już ponad dwa miesiące i na razie straszy kierowców tylko sam jego widok. Fotoradar na ul. Puławskiej zacznie działać za kilka tygodni i dopiero wówczas posypią się pierwsze mandaty.

  Żółty, widoczny z daleka fotoradar stoi tuż przy wjeździe na Ursynów od strony Piaseczna, na odcinku gdzie można rozpędzić się do 50 km/h. Wcześniej był przy Puławskiej 617 na wysokości ul. Kuropatwy, ale po przebudowaniu skrzyżowania, na którym zamontowano światła, przesunięto go dwieście metrów dalej w kierunku centrum Warszawy.

  Pierwszych piratów drogowych miał wyłapywać na przełomie stycznia i lutego, ale... wciąż nie działa.

  - Fotoradar na ul. Puławskiej jest gotowy do rejestracji naruszeń. Trwają jednak prace związane z finalizacją umowy na sprzedaż energii elektrycznej. Przewiduje się, że urządzenie zostanie uruchomione w terminie do 31 marca - informuje nas Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

  Urządzenie ma spowodować, że kierowcy zwolnią. Wielu z nich jeździ na tym odcinku około "setką". Niektórzy kwestionują lokalizację fotoradaru.

  - Mogą być jeszcze większe korki, istnieje też niebezpieczeństwo, że ci, którzy w ostatniej chwili będą hamować stworzą zagrożenie dla innych - napisał do nas kierowca, który codziennie dojeżdża do pracy ul. Puławską.

  Będzie to trzeci fotoradar na Ursynowie. W tej chwili działają dwa takie urządzenia: w al.KEN za ul. Surowieckiego oraz przy ul. rtm. Witolda Pileckiego. Ten ostatni to porawdziwy rekordzista, w ubiegłym roku zrobił około 10 tysięcy zdjęć.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 127

  • 30
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 17
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 7
   NIEPRZYDATNY
  • 17
   WKURZONY
  • 49
   BRAK SŁÓW

  26Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~R 26 11 miesięcy temu

   Radar jest w super niepotrzebnym miejscu... Powinny stac 4 na skrzyzowaniu z Karczunkowska i walic foty jeleniom wjezdzajacym na czerwonym, blokujacym skrzyzowanie, skrecajacym w prawo w Karmazynowa i na pelnym gazie nawracajacym, zeby wjechac w Karczunkowska... Plus po zrobieniu sciezki wszystkim omijajacym korek obok salonu Hondy i blokujacym wyjazd z Jagielskiej. Jakis zdolny zapomnial, ze po zrobieniu sciezek za przystankiem Jagielska powinien byc tylko nakaz skretu w Jagielska oraz BUS pas na wprost. Teraz mamy 100 cwaniaczkow, ktorzy oszczedzaja 1 minute.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Misza 25 11 miesięcy temuocena: 50% 

   o szczęście nie pojęte.....będzie na kolejne 500+

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~max 24 11 miesięcy temuocena: 50% 

   No chyba że nie pstryknie fotek, choćby dlatego, że ludzie głupi nie są, mają choćby yanosika to zwolnią w odpowiedniej chwili i tyle. Nie wiem czy to ma sens

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~klakier 23 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Skoro zwolnią to ma sens

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 22 11 miesięcy temuocena: 8% 

   jeździ "około setką"? tiiiaaaa.... Nawet jeśli (w co wątpię bo tam korki są ZAWSZE) to kilkaset metrów wcześniej jechał 10km/h (albo stał) wiec średnia wypada dobrze chyba? Naprawdę...takie ohydne łupienie kierowców to nóz w kieszenie się otwiera...może od razu opodatkowac wszystkich kierowców "na rzecz przekraczania prędkości" albo co tam wymysla władze miasta. A nalezy sie spodziewać, że "wymyślą" bo kasiora z wieczystego uciekła więc trzeba sie odbić (od dna).

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~klakier 21 11 miesięcy temuocena: 100% 

   aaa, czyli liczy sie prędkosć srednia? To jeśli 8 godzin jak jestem w pracy i samochód stoi (prędkość 0) to jak jadę do pracy i wracam to mogę jechać i 300km/h? bo przeciez 8 godzin stałem...

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wic 20 11 miesięcy temuocena: 23% 

   Główną przyczyną korków jest brak pod ulic wokół puławskiej z wszystkich pod ulic wjeżdżają od razu na główna drogę Jest jedyną ulicą ,którą jadą samochody aż od Góry Kalwarii . Piaseczno i okolice rozrastają się w nie kontrowany sposób ,nikt nad tym nie panuje. Blokowiska w w Piasecznie to plaga ,ulice w fatalnym stanie dziura na dziurze

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 19 11 miesięcy temuocena: 77% 

   lekarstwem na korki nie jest budowa kolejnych ulic, tylko zmiana przyzwyczajeń ludzi do jeżdżenia wszędzie własnym samochodem, tak jak lekarstwem na otyłość nie są szersze spodnie.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sp 18 11 miesięcy temuocena: 85% 

   na ul. sarabandy zróbcie odcinkowy pomiar. ograniczenie na ulicy jest do 30 a większość kierowców pędzi jakby się paliło, nawet spowalniacze nic nie dają rano ruch taki, że z bramy się nie da wyjechać bo słoiki z piaseczna śpieszą się do pracy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mateo 17 11 miesięcy temuocena: 32% 

   Fotoradary to najlepsze rozwiązanie na niedobory kasiory.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 16 11 miesięcy temuocena: 82% 

   I na takich ,jak ty, co nie szanują zdrowia i życia innych ludzi za....jąc po mieście ze 120 km/h myśląc ,że jest się MISZCZEM kierownicy. Pierwszy lepszy poślizg i okazuje się ,że taki miszczunio nic nie umie. Byle debil potrafi wcisnąć pedał gazu,ale wyjść już z poślizgu,to nie za bardzo. Jakby nie było buractwa za kierownicami,to radary nie byłyby potrzebne.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 15 11 miesięcy temuocena: 20% 

   ~pol, tiiiaaa.... domniemywam, że ty raczej zbiorkomem sie przemieszczasz, albo rowerkiem, albo zonusia podwozi bo inaczej głupot bys nie wypisywał. A nazywać mieszkańców Piaseczna słoikami to zwykłe (bezradne) chamstwo bo akurat do Piaseczna to mnóstwo warszawiaków przeniosło się w ostatnich 20 latach. A i wiekszośc, od zawsze zwiazana była z Warszawą, gdzie się uczyła, pracowała (czyli w PRL ). Znam mnóstwo takich ludzi. I na pewno maja lepsze samochody (umiejace wyjśc z poslizgu) niz twój złom (albo rower). I akurat mnie to nie dotyczy bo mieszkam na Kabatach (gdzie przenioslam sie z Mokotowa) ale często jeżdże Puławską i widze, co tam sie dzieje. Fotoradary to JEST bezczelne ściąganie kasiory bo jakos miasto nie przejmuje sie wiecznymi korkami na tej ulicy a radary stawia na krótkich odcinkach miedzy korkami, gdzie jest szansa na "upolowanie". Zamiast zając sie korkami = kierowcy beda jeździć spokojnie, zamiast zdenerwowani przyspieszać za korkiem (by za chwile wpaśc w następny)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 14 11 miesięcy temuocena: 69% 

   ~issaa lekarstwem na korki nie jest budowa kolejnych ulic, tylko zmiana przyzwyczajeń ludzi do jeżdżenia wszędzie własnym samochodem, tak jak lekarstwem na otyłość nie są szersze spodnie.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 9 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~XOR 13 11 miesięcy temuocena: 71% 

   Przyczyną korków na Puławskiej między Piasecznem i Warszawą (w obu kierunkach) nie był, nie jest, i nie będzie fotoradar - lecz liczba skrzyżowań z sygnalizacją świetlną w połączeniu z blokowaniem wjazdów na skrzyżowania rzez kierowców, którzy "jeszcze się zmieszczą" - zakłócających w ten sposób płynność jazdy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~marek 12 11 miesięcy temuocena: 81% 

   + ilość kierowców jadących dziurawym poboczem, by potem usiłować "wepchnąć" się na pas + kierowcy, którzy jadąc poboczem omijają prawą stronę wysepkę na ul. Jaskółczej - to jest dopiero fenomen!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 11 11 miesięcy temuocena: 0% 

   tam NIE MA plynnosci jazdy, niezależnie od świateł. Zwyczajnie, natężenie ruchu przekracza mozliwosci dróg. Należałoby poszerzyć/wybudować alternatywne, dla JEDYNEJ Puławskiej.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 10 11 miesięcy temuocena: 58% 

   ~issaa lekarstwem na korki nie jest budowa kolejnych ulic, tylko zmiana przyzwyczajeń ludzi do jeżdżenia wszędzie własnym samochodem, tak jak lekarstwem na otyłość nie są szersze spodnie.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mich 9 11 miesięcy temuocena: 46% 

   proponuję zbudować co 100 m progi zwalniające - to rozwiąże wszystkie problemy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~gf 8 11 miesięcy temuocena: 33% 

   Jest lepsze rozwiązanie, a mianowicie zamknąć Puławską dla ruchu samochodów dopuszczając wyłącznie furmanki i taczki lub każdego posiadacza samochodu w Warszawie ukarać z góry, profilaktycznie, mandatem w wysokości 100 tys zł. za uruchomienie silnika posiadanego pojazdu. Do opornych strzelać z automatycznych karabinów maszynowych ( były już takie zainstalowane przy murze berlińskim). Wtedy wszyscy durnie będą zadowoleni. W tym i ty mich'u.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nick nolte 7 11 miesięcy temuocena: 50% 

   Odcinek od Auchan do obwodnicy powinien być objęty odcinkowym pomiarem prędkości - tylko to ma szansę zadziałać. Teraz jest tak, że wszyscy zwalniają, nawet do 40 przed radarem a potem rura ile fabryka dała. Kompletnie bez sensu....

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mirek 6 11 miesięcy temuocena: 40% 

   Trudno dać w rurę, kiedy co kilkaset metrów są światła.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 12 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mateo 5 11 miesięcy temuocena: 38% 

   Wystarczy, że dzięki światłom co 500m średnia prędkość na tej trasie i tak oscyluje w okolicy 30km/h

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~38 4 11 miesięcy temuocena: 72% 

   Dobrze trzeba utemperowac piaseczynskich rajdowcow. Prztgladam sie rejestracjom i ta grupa kieriwcow jest niecierpliwa i sie spieszy, zmienia pasy bez ladu i skladu. I ostatecznie spotykamy sie na czerwonym swietle. Co zdaje sie byc oznaka ich malej wiedzy.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kakaka 3 11 miesięcy temuocena: 90% 

   Dokładnie tak jak napisane. Śpieszą się, zmieniają pasy a później stoimy na tym samym świetle albo co lepsze wymijamy ich cały czas jadąc tym samym pasem. ;)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 18 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~:) 2 11 miesięcy temuocena: 59% 

   Wniosek: w trosce o nasze bezpieczeństwo zakazać wjazdu do Warszawy samochodom z rejestracją WPI.

   Edytowany: 10 miesięcy temu

   oceń komentarz 13 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~m 1 11 miesięcy temuocena: 54% 

   niestety, rejestracja nie ma tu znaczenia.... dysponuję nagraniami jakby co :)

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2827 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020