REKLAMAA1 SanGiovanni 01.05.2021 - 31.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 października 2018, 11:30 komentarzy 89

  (SK)

  Krzyczała, wyzywała od „blond idiotek”, „debili” i „gówien”. Kazała stać na baczność, gdy przechodziła. Skarżyła się, że kawa jest za słodka lub za gorzka. Jedną z kobiet miała doprowadzić do próby samobójczej… Taka atmosfera panowała w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji, gdy wicedyrektorką ośrodka była Anna Polarczyk, dzisiejsza radna Platformy Obywatelskiej, ubiegająca się o ponowny wybór. Sąd potwierdził, że jej zachowanie nosiło znamiona mobbingu pracowniczego. - Jakim cudem, radna znów znalazła się na listach wyborczych? - pytają dziś jej byli współpracownicy.

  Nieustanny stres, wybuchy płaczu, nerwowa atmosfera, upokarzanie i grożenie. Pracownicy Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji doskonale pamiętają rządy Anny Polarczyk. Była tam wicedyrektorką od 2004 do 2012 roku.

  - Już od początku zatrudnienia Polarczyk krzyczała na podległych jej pracowników, krzykiem egzekwowała wykonywanie zadań. Mówiła: „Ja tu jestem wicedyrektorem i trzeba zrobić tak, jak ja mówię” - przyznała ówczesna dyrektorka UCSiR Renata Popek.

  Dzisiejsza radna PO (ponownie kandyduje) została dyscyplinarnie zwolniona, gdy na jaw zaczęło wychodzić, jakie piekło stworzyła swoim współpracownikom. Nie były to przypadki jednostkowe. Przed sądem zdecydowało się zeznawać kilkanaście osób, które zgodnym chórem potwierdzały, że dyrektorka stosuje w pracy mobbing.

  „Pracownica próbowała popełnić samobójstwo”

  Jedna z pracownic została doprowadzona na skraj załamania nerwowego, musiała podjąć leczenie i brać leki na depresję. 

  - Księgowa wyjawiła dyrektorce Renacie Popek, gdy ta zauważyła, że pracownica bardzo schudła i źle wygląda, że z powodu atmosfery w pracy próbowała popełnić samobójstwo - wspomina pracownica ursynowskiego ośrodka. To dosłownie wstrząsnęło UCSiR-em, choć pracujący tam ludzie wówczas jeszcze bali się głośno mówić o mobbingu. Czara goryczy przelała się nieco później.

  Prawdziwe piekło przechodziła sekretarka wicedyrektorki. Jak zeznawali świadkowie przed sądem, w pracy trzęsły się jej ręce, nie mogła normalnie mówić. Dyrektorka nazywała ją „brudasem” i „leniem”. Narzekała też, że „kawa jest za słodka albo za gorzka”. Pracownica dostawała nieprzyjemne telefony, także po pracy.

  Kierownikiem jednego z obiektów sportowych wicedyrektorka pomiatała. - Krzyczała na niego, obrażała w sposób uwłaczający nie tylko godności stanowiska kierownika, ale i godności człowieka - opowiadają byli pracownicy UCSiR.

  Gdy była na niego zła, kazała mu ręcznie pielić trawniki na terenie obiektu, którym zarządzał. Po to, by upokorzyć go przed innymi. Nigdy nie pieliło się obiektu ręcznie, tylko za pomocą środków chemicznych

  Jedynym autorytetem jaki uznawała wicedyrektorka była ona sama. Wszyscy wokół niej, wykonywali swoją pracę źle, więc nie mieli prawa głosu, ani prawa do godności

  zeznawał przed sądem jeden ze świadków.

  Bardzo zła atmosfera, jaką wytwarzała Polarczyk, odbijała się na życiu rodzinnym pracowników. Mąż jednej z kobiet przyszedł kiedyś do Areny Ursynów, by poprosić o zwolnienie żony z pracy. Tłumaczył, że jeśli dalej będzie ona przychodziła tak zestresowana do domu (głównym tematem rozmów była dyrektor Polarczyk) to on "zwariuje”. Inny pracownik twierdzi, że był tak zestresowany i znerwicowany po pracy, że non stop kłócił się z żoną, co ostatecznie doprowadziło do rozwodu.

  „Debilu, tumanie, blond idiotko”

  Dyrektorka obmawiała za plecami, używała wulgaryzmów. Pracownik UCSiR opowiadał w sali sądowej, jak został wezwany po godzinach pracy i zrugany przez Polarczyk, która nie zwracała uwagi na śpiące obok jego dziecko, wcześniej odebrane ze żłobka. Maleństwo się obudziło i zaczęło płakać.

  Na porządku dziennym było obrażanie. Często pod adresem podwładnych padały słowa „ty tumanie”, „debilu”, „blond idiotko”, „krnąbrna gówniaro”. Po tym jak obrażony pracownik opowiedział o tej sytuacji głównej dyrektorce, a Polarczyk się o tym dowiedziała, zastępczyni pogroziła, że „nie będzie tolerować donosicielstwa i zajmie się nim osobiście, co powtarzała przez lata”. Kiedyś pracownica usłyszała: „Wydaje mi się, że jak Pani do mnie wchodzi, to nie pracuje Pani jedna półkula mózgu”.

  Innym razem, Polarczyk nie chciała podpisać zgody na zakup nagród na zawody pływackie, wnioskodawczyni uzyskała podpis dopiero u dyrektorki. Gdy wicedyrektorka się o tym dowiedziała, miała wpaść do gabinetu szefowej i nazwać swoją podległą pracownicę „gównem, z którym należałoby zrobić tak… (wykonała gest rozdeptywania robaka)”.

  Pracownika pływalni, dyrektorka oskarżyła o układ z pracownikami firmy zajmującej się naprawami pompy wodnej. Pompa miała niewłaściwe zabezpieczenia elektryczne, na co były dowody w postaci opinii elektryka. Dyrektorka robiła jednak awantury za każdym razem, gdy urządzenie wymagało naprawy. Ich ofiarą był pracownik, którego Polarczyk nie chciała słuchać.

  "17 rodzajów zachowań mobberskich”

  Atmosfera w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji, gęstniała z miesiąca na miesiąc. Część pracowników odchodziła, większość - nie mając wyjścia - próbowała pracować i znosić złe traktowanie ze strony zastępczyni dyrektora.

  Czara goryczy przelała się w 2011 roku. Po trzech skargach - ustnych i pisemnych - ówczesna dyrektorka UCSiR Renata Popek (przełożona Polarczyk) w grudniu powołała zakładową komisję antymobbingową. Przesłuchano 11 osób - wszystkie potwierdziły, że były źle traktowane.

  - Opowiadali o depresji, w którą wpędziła ich dyrektorka, o stanach lękowych, chodzeniu do psychologa, napiętych stosunkach w małżeństwie - mówi nam były pracownik UCSiR.

  Komisja stwierdziła 17 różnego rodzaju zachowań wicedyrektorki, które nosiły znamiona mobbingu. Były to: ograniczanie możliwości wypowiadania się, stałe przerywanie wypowiedzi, reagowanie na uwagi krzykiem, głośnym wymyślaniem; pomstowanie (wobec 5 pracowników); ciągłe krytykowanie pracy (4 pracownicy); ustne groźby i pogróżki (troje pracowników); próby ośmieszenia, sugerowanie choroby psychicznej czy zlecanie prac bezsensownych w celu upokorzenia.

  Sama Polarczyk utrudniała i przedłużała prace komisji. Stawiła się przed nią dopiero po szóstym wezwaniu. Kwestionowała i lekceważyła oskarżenia, twierdziła, że nikogo nie upokarzała. Raport z prac komisji trafił na biuro nowej dyrektorki UCSiR Anity Nasierowskiej w sierpniu 2012 roku. Był wstrząsający. 

  Przed sądem (proces toczył się przez 5 lat) swoje dramatyczne relacje z przełożoną opisało aż 16 pracowników UCSiR, których zeznania uznano za wiarygodne. Sąd uznał, że Polarczyk dopuściła się znamion mobbingu pracowniczego. Sama podczas rozpraw konsekwetnie zaprzeczała, że była mobberką. Jej zdaniem, była tylko szefem „zdecydowanym i wymagającym”.

  Jak sprawa trafiła do sądu?

  O tym wszystkim być może nigdy byśmy się nie dowiedzieli, gdyby sama Polarczyk nie wytoczyła procesu UCSiR-owi o bezpodstawne zwolnienie. Złożyła pozew po otrzymaniu dyscyplinarnego wypowiedzenia z pracy, w październiku 2012 roku. Domagała się przywrócenia do pracy i wypłaty odszkodowania. Jej zdaniem pracodawca złamał prawo, a powołała się na... ochronę związkową przed zwolnieniem.

  Okazało się, że w czerwcu 2012 roku, a więc w czasie, gdy pracowała już komisja antymobbingowa, Polarczyk zapisała się do związku zawodowego NSZZ „Solidarność”, który specjalną uchwałą wciągnął ją na listę pracowników chronionych, mimo iż związkowcy przed sądem przyznali, że nigdy wcześniej nie obejmowali ochroną osoby na stanowisku kierowniczym i z podejrzeniami o mobbing.

  Polarczyk poskarżyła się związkowi, że „sama podlega mobbingowi ze strony swojego przełożonego”. W trakcie rozprawy, na jaw wyszło również, że „nieustalona osoba” naniosła odręczne poprawki na uchwale związku ws. Polarczyk, już po jej podpisaniu przez zarząd międzyzakładowej „Solidarności”. Mimo to sąd uznał, że ochrona przed zwolnieniem nastąpiła.

  Sąd oddalił jednak pozew Anny Polarczyk o przywrócenie do pracy i zadośćuczynienie. Uznał ochronę związkową dla wicedyrektorki za nadużycie prawa, zwłaszcza w kontekście oskarżeń o mobbing. 

  Sposób postępowania Anny Polarczyk wobec podległych jej pracowników nie tylko był wysoce naganny, ale również nosił znamiona mobbingu. (...) W ocenie sądu, pracodawca był zobowiązany do podjęcia szybkich i zdecydowanych działań w celu ochorny swoich pracowników, zaś zwolnienie powódki - mobbera - zadośćuczyniło poczuciu sprawiedliwości zakładowej i społecznej oraz poczucie zwykłej ludzkiej przyzwoitości

  - czytamy w uzasadnieniu prawomocnego już wyroku.

  A był to niejedyny proces, jaki wytoczyła Anna Polarczyk Ursynowskiemu Centrum Sportu i Rekreacji po zwolnieniu. Odrębnym pozwem z sierpnia 2012 roku, była zastępczyni dyrektora, poskarżyła się na... mobbing w zakładzie pracy i zażądała 30 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Świadkiem w sprawie miała być m.in. znajoma i dzisiejsza przełożna Polarczyk w ursynowskim Dzielnicowym Biurze Finansów Oświaty. Z braku dowodów, sąd oddalił zarzuty.

  "Dlaczego ta osoba jest na listach wyborczych?"

  Żadnej kary za "znamiona mobbingu" potwierdzone w prawomocnym orzeczniu sądowym radna Polarczyk nie poniosła, bo pracownicy UCSiR, choć gremialnie zeznawali przed sądem pracy, to nie zdecydowali się wytoczyć jej indywidualnych pozwów z powództwa cywilnego. Ze strachu i traumy.

  Również w sferze zawodowej Polarczyk nie dzieje się krzywda. Wręcz przeciwnie. We wrześniu 2012 roku, gdy związki zawodowe wiedziały już o zamiarze dyscyplinarnego zwolnienia wicedyrektorki UCSiR, urząd dzielnicy ogłosił konkurs na wolne stanowisko starszego referenta w Dzielnicowym Biurze Finansów Oświaty. Wygrała je Polarczyk, znajoma dyrektorki DBFO - Alicji Sujkowskej-Szkup (tej samej, która miała zeznawać w jej sprawie przeciwko UCSiR). Polarczyk szybko awansowała, dziś w dzielnicowym biurze jest specjalistą ds. administracyjno-gospodarczych, z dobrą pensją i samodzielnym stanowiskiem. O tym, jak traktuje tam współpracowników, na razie nic nie słychać.

  Od 2010 roku Polarczyk znów jest radną ursynowską, uznawaną za „patriotkę” Platformy Obywatelskiej. Od czasów przejęcia władzy przez PiS, regularnie uczestniczy w manifestacjach organizowanych m.in. przez KOD, wykrzykując na nich hasła o wolności i prawach człowieka.

  - Dwa razy na legalnej manifestacji byłam wciągana do samochodu policyjnego, gdy krzyczałam "Wolność, równość, demokracja” - skarżyła się w kwietniu na sesji Rady Dzielnicy podczas awantury o finansowe wsparcie dla policji.

  Dziś startuje z trzeciego miejsca na liście Platformy.Nowoczesnej Koalicji Obywatelskiej w okręgu na Imielinie. Jej byli współpracownicy z UCSiR, zastanawiają się dlaczego taka osoba wciąż funkcjonuje w życiu publicznym Ursynowa.

  - Nie wiedzieliśmy. Polarczyk nas zapewniała, że przegrała tylko sprawę sądową, którą wytoczyła byłemu pracodawcy. Wątek sądowy, przy układaniu list nie był więc brany pod uwagę - odpowiada Michał Matejka z ursynowskiej PO na pytanie, dlaczego radna z taką przeszłością jest na listach tego ugrupowania.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 466

  • 50
   BARDZO PRZYDATNY
  • 12
   ZASKOCZONY
  • 10
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 136
   WKURZONY
  • 252
   BRAK SŁÓW

  89Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Normalny 89 ponad rok temu

   No i co, zapewne głupi lud ją kupił ponownie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursyniak 88 ponad rok temuocena: 75% 

   Moim zdaniem tych ludzi trzeba przeprosić oczywiście powinny zrobić to władze PO Ursynowa na czele z byłym Burmistrzem Kępą za swoją koleżankę partyjną.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~emerytka 87 ponad rok temuocena: 95% 

   I bardzo dziękuję redakcji " Halo Ursynów" za ujawnienie prawdy o tej strasznej kobiecie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~emerytka 86 ponad rok temuocena: 95% 

   To wszystko prawda. Proszę zapytać dawnych nauczycielek z SP nr 318 na Teligi, gdzie ta pani kiedyś pracowała- co za maniery ma Polarczyk.. Na całe szczęście nie udało jej się tam zostać dyrektorem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warszawiak 85 ponad rok temuocena: 100% 

   Jednymi z najbardziej typowych cech bycia psychopatą jest cytuję: "...Wrażenie bycia miłym i urzekającym...Chociaż mają problemy z odczuwaniem empatii, rozumieją, jakich zachowań oczekuje społeczeństwo i jak ludzie je okazują. Na tej podstawie potrafią naśladować empatię i uprzejmość. Ta wiedza pozwala psychopatom na kontrolowanie i manipulowanie innymi.'

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tu23 84 ponad rok temuocena: 100% 

   Super trafna uwaga! Trafiłeś w samo sedno tego mechanizmu działania mobbera. Mobbing to nic innego jak działania psychopatyczne

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mechanizm 83 ponad rok temuocena: 90% 

   A w sumie to dlaczego ówczesny burmistrz Ursynowa, Piotr Guział, nic nie zrobił w tej sprawie? Nie wierzę, że nie docierały do niego jakieś informacje o tej sytuacji w UCSiR jako podległej chyba jednostce. Panie Piotrze?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~erykantykleryk 82 ponad rok temuocena: 5% 

   Bezpardonowy atak na człowieka porządnego.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nauczycielka 81 ponad rok temuocena: 100% 

   To może zapytaj dawnych nauczycielek ze szkoły podstawowej nr 318 na Teligi, jaka ta pani " porządna". Na szczęscie nie udało jej się tam zostać dyrektorem.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tadeusz 80 ponad rok temuocena: 95% 

   Dzięki temu artykułów ta osoba będzie publicznie rozpoznawalna wśród mieszkańców Ursynowa

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 79 ponad rok temuocena: 89% 

   pytanie tylko dlaczego dopiero teraz? Swoją drogą dobrze jest wiedzieć kto kandyduje. Zapewne zdanie o wyborcach ma dokładnie takie samo jak o podległych osobach.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tu23 78 ponad rok temuocena: 97% 

   To straszne jak ludziom władza uderza do głowy. Poniżanie zastraszanie podwładnych wykorzystywanie pozycji szefa do gnojenia ludzi powinno być tępione natychmiast. Ludzie boją się reagować bo stracą pracę bo mają kredyty bo rodzina na utrzymaniu... i znoszą to upokorzenie. Zgadzam się. to nieprawdopodobne że osoba taka ma śmiałość kandydować na radną.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Albert Kuśmierek 77 ponad rok temuocena: 16% 

   To wspaniała kobieta! Walczy o demokrację na demonstracjach. Była bita i torturowana przez PiSowskich siepaczy z tej ich brunatnej policji. Teraz jest ofiarą kłamstw i przeinaczeń. Jak tak można. Tyle dobrego zrobiła! Każdego chcą opluć i zniszczyć w tym piekle zwanym polską. Odbierają emerytury uczciwym ludziom! Szkalują sędziów! Nie wierzcie w te kłamstwa. Ten niby mobbing to wszystko przekupieni pozoranci!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 41 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~hbk 76 ponad rok temuocena: 100% 

   Napisałeś: "Ten niby mobbing to wszystko przekupieni pozoranci!" Czy ty sam wierzysz w to, co napisałeś?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaaaa 75 ponad rok temuocena: 95% 

   sprawy w komisji to też "kłamstwa"??? Żegnamy panią bez żalu, pani polarczyk.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mechanizm 74 ponad rok temuocena: 100% 

   Albert - rozumiem ze Ty lubisz być molestowany i Cię to kręci - w sumie o gustach trudno dyskutować ;-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 73 ponad rok temuocena: 75% 

   Hahahahahaha. Tylko tak można skomentować ten bełkot. Jak w tym kraju ma się coś zmieniać jak tacy jak powyżej mają prawo chodzić na wybory....

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zosia 72 ponad rok temuocena: 95% 

   Mieszkam na Ursynowie 30'lat znam tu radnych z wielu kadencji, ale nigdy nie spodziewałam się że po tylu latach poznam taką prawdę o sobie ktora z tą dzielnicą zwiazana jest od dawna.Wstyd że ta Pani ma czelność okłamywać nas mieszkańców że jest taka wzorowa!!! Wstyd że ma czelność kandydować do rady dzielnicy.Za te wszystki obelgi wobec pracowników ucsir powinna zostać ukarana!!! Radna z wyrokiem i dyscyplinarką-to jest niedorzeczne.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jadwiga 71 ponad rok temuocena: 94% 

   I ja tą Panią znam i zawsze wydawała się taka towarzyska w relacjach z ludźmi, miła,uprzejma,pomocna...a tu taka pomyłka jak można być tak zakłamaną osobą, nie mogę uwierzyć w to co przeczytałam- teraz się wstydzę że ją znam. Chodzę na zajęcia do UCSiR ludzie tam są naprawdę na poziomie uśmiechnieci mili i pomocni nie chce sobie nawet nie wyobrażać co musieli przeżyć wspópracując z tą Panią. Wstyd że mamy taką osobę w dzielnicy!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obserwator 70 ponad rok temuocena: 91% 

   Wszystko co napisane jest w tym artykule jest prawdą

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gość 69 ponad rok temuocena: 90% 

   A kto był wówczas burmistrzem Ursynowa? Nic o tej sprawie nie wiedział? Nie wierzę.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KonstantyRa... 68 ponad rok temuocena: 75% 

   burmistrzem Ursynowa był wtedy megaloman, obecnie głównie na fb, imieniem Piotr

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Gość 67 ponad rok temuocena: 75% 

   A kto był wówczas burmistrzem Ursynowa? Nic o tej sprawie nie wiedział? Nie wierzę.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mss 66 ponad rok temuocena: 82% 

   Niektórzy faszysci na stanowiskach kierowniczych tolerowani są przez przełożonych. Ciekawe jakby rolę się odwróciły i na takim faszyscie wzywał się inny faszysta..

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~karol 65 ponad rok temu

   Znalazło sie 618 yntelygentnych inaczej co jednak na nią glosowało.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sweterek Petru 64 ponad rok temuocena: 29% 

   Ale się w Polszy żyje...na poziomie ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaaaa 63 ponad rok temuocena: 67% 

   na szczęście zawsze mozesz sie stad wyprowadzić, pulowerek, skoro "polsza" ci nie pasi. Krzyż ci na drogę

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianin 62 ponad rok temuocena: 97% 

   Powiem krótko ... Władze dzielnicy jak również władze lokalnej PO od dawna znały kompromitującą przeszłość Anny Polarczyk. Cyniczna kalkulacja Ursynowskiej PO - potrzebny, aktywny aparatczyk - pozwalała MOBBEROWI na działalność w Komisji Sportu i Rekreacji i dalsze atakowanie UCSiR ... Doświadczyłem mobbingowania ze strony Anny Polarczyk i dlatego dziękuję redakcji Halo Ursynów za upublicznienie wiedzy o tej osobie - kandydatce do Rady Dzielnicy Ursynów

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Trew 61 ponad rok temuocena: 92% 

   Ja taka faszystke to bym wychlostal publicznie

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fakt niezbity 60 ponad rok temuocena: 67% 

   Dlaczego kandyduje? Bo ona i tak jest najlepsza z całej Platformy...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tu23 59 ponad rok temuocena: 94% 

   Lepiej późno niż wcale. Jeżeli ursynowska PO o wszystkim wiedziała i zamitała sprawę pod dywan tzn. Że nie widziała problemu w kary godnym traktowaniu podległych pracowników. To jest jak pokazanie środkowego palca tym ludziom którzy bądź co bądź pracowali na rzecz tej dzielnicy i tego zarządu.tragedia.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~rumcajs 58 ponad rok temuocena: 46% 

   Prawda zapewne jest taka, ze chamidlo bez kompetencji menedzerskich miala pod soba zespol zlozony ze zwyczajnych kretynow. I stalo sie to, co sie stalo...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Milo 57 ponad rok temuocena: 100% 

   Dlaczego obrażasz poszkodowanych pracowników? Za to, że mieli nieszczęście zetknąć się ze 100% psychopatką i nie wiedzieli, jak się bronić? Uważasz, że jesteś takim chojrakiem? A może też jesteś psychopatą?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jasnowidz 56 ponad rok temuocena: 18% 

   Sprawa z 2012 roku wypływa tuż przed cisza wyborcza. Ciekawe kto zasponsorował ten artykuł... Kolejna gównoburza.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wojtek.,,..1212 55 ponad rok temuocena: 71% 

   Jeżeli Pani jest z PO to zawiadomienie do Prokuratury. W Prokuraturze są ludzie z PiS więc chętnie człowieka z PO zniszczą. Trwa wojna polsko-polska więc PiS jeszcze kolejny argument znajdzie dla siebie aby nie głosować na PO, a pracownicy pozbędą się tej Pani. Gdzie dwóch sie bije (PO i PiS) tam trzeci korzysta czyli pracownicy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rafałl 54 ponad rok temu

   Do Kryska, że z tym musi żyć

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~cygnuss 53 ponad rok temuocena: 80% 

   I właśnie te wybory są po to, aby POkopane łajna pokroju polarczyk czy zdanowskiej pogonić definitywnie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tado 52 ponad rok temuocena: 100% 

   Porównujesz Zdanowską do tej psychopatki?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rafałl 51 ponad rok temuocena: 92% 

   Współczuję obecnym podwładnym pani Anny Polarczyk, i jej samej też

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kryśka 50 ponad rok temuocena: 100% 

   A jej czego?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~witiaa 49 ponad rok temuocena: 70% 

   taka jest Partia Oligarchów ... Zakłamana i blisko Przestępczych Obywateli...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkanka55 48 ponad rok temuocena: 96% 

   Mimo dyscyplinarki i wyroku zapewnili jej ciepłą posadkę w dzielnicy - żałosne. Tak dzielnica.dba o dobro swoich mieszkańców.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jestem z Ucsir 47 ponad rok temuocena: 90% 

   Bardzo trafne podsumowanie

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ania. . . 46 ponad rok temuocena: 100% 

   tak działają układy....nawet ktoś po postępowaniu przeciwko mobbingu dostanie stołek, tak działają znajomości, najlepsze wyjście poszukać innej pracy, uwierzcie mi u mnie w pracy temat podobny a osoba nadal pracuje. układy układy układy. Współczuję ludziom i radzę poważnie w razie czego szukać innej pracy, zdrowie najważniejsze.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ania. . . 45 ponad rok temuocena: 100% 

   tak działają układy....nawet ktoś po postępowaniu przeciwko mobbingu dostanie stołek, tak działają znajomości, najlepsze wyjście poszukać innej pracy, uwierzcie mi u mnie w pracy temat podobny a osoba nadal pracuje. układy układy układy. Współczuję ludziom i radzę poważnie w razie czego szukać innej pracy, zdrowie najważniejsze.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Basia 44 ponad rok temuocena: 100% 

   Ktoś powinien ją za to ukarać, ludzie mamy XXI wiek nie odpuszczajcie tej kobiecie, ona powinna zasmakować takiego samego poniżenia jakie serwowała wam!!!Dlaczego tak późno mieszkańcy Ursynowa się dowiadują o tym że tacy ludzie pchają się do rady!!!Ta Pani powinna być skreślona dla ursynowian.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jestem z Ucsir 43 ponad rok temuocena: 100% 

   Tylko KTO ją skreśli?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaśnie Pan 42 ponad rok temuocena: 80% 

   Czytajac jak ładnie i gładko przeszła od zwolnienia dyscyplinarnego na nowe stanowiska już wiem ,ze bedę głosował na PIS, zeby takie betonowe układy zniszczyć.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iissaaa 41 ponad rok temuocena: 83% 

   > bedę głosował na PIS, zeby takie >betonowe układy zniszczyć. Taaa? to poczytaj o ośmiornicy opolskiej... Głosuj głosuj, zaraz będziesz miał to samo w Warszawie, naiwniaku... Doprawdy...nie wiem, jak można być takim jakim naiwniakiem

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marek.,. 40 ponad rok temuocena: 100% 

   Pozew zbiorowy do sądu przeciwko tej Pani oraz do inspekcji pracy. Jedna kobieta przeciwko wszystkim pracownikom. Sorry ale sama roboty nie zrobi. W erze smartfonów można nagrywać wszystko. Tvn uwaga zawiadomić itd.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jestem z Ucsir 39 ponad rok temuocena: 100% 

   To nie chodzi o zemstę. Swoje przeszliśmy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jestem z Ucsir 38 ponad rok temuocena: 92% 

   Jeszcze raz napiszę: przykre, że wszystkie ugrupowania polityczne Ursynowa wiedziały i pozwalały jej dobrze funkcjonować i jako radnej uderzać w UCSIR

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~iissaaa 37 ponad rok temuocena: 25% 

   ~Jestem z Ucsir no ale przepraszam, co TY zrobiłeś, żeby ta kobieta więcej nie zajmowała stanowisk kierowniczych? aaaa! NIC, teraz masz odwagę pyszczyć. Dlaczego nie złozyliście pozwu do sądu? To także wasza wina, że ona staruje.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bartłomiej 36 ponad rok temuocena: 95% 

   Jak można mobbingować ludzi jaki trzeba mieć charakter ...jak musieli czuć sie Ci pracownicy którzy przeżywali ten koszmar !!! To co jest napisane w artykule jest szokujące!!!Widuje tą Pania jak rozdaje ulotki na natolinie udaje taką pozytywną osobę a tu nagle taka bomba.Sam doświadczyłem mobbingu i wiem co to znaczy !!! POWIEM TAK WSPÓCZUJĘ UCSIR że tego doświadczyliście!!!Usuncie tą Panią z listy jak osoba z taką przeszłością i wyrokiem może być w radzie i dbać o dobro innych!!Kto na to pozwolił?!Ona nie dba o dobro innych tylko samej siebie dla zysku!!!Nigdy na nią nie zaglosuje i nikt z moich znajomych i sąsiadów również!!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AdamKabaty 35 ponad rok temuocena: 82% 

   Ja się tylko zastanawiam co teraz powiedzą heiterzy tego portalu. Przecież tyle tu o tym było, ze wspiera PO itp

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kryśka 34 ponad rok temuocena: 60% 

   Skoro wszyscy o wszystkim wiedzieli to dlaczego w ostatniej chwili się ukazuje artykuł? O co w tym chodzi ?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wyborca 33 ponad rok temuocena: 100% 

   Z list PO startuje w Otwocku osoba z Siedlec. Tam ją pogonili, a nowym miejscu próbuje sił. Nie związana z miastem, ma parcie poparcie. Tak dąży się do koryta.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Oloo 32 ponad rok temuocena: 100% 

   Jeśli to wszystko prawda to ta wstrętna baba powinna siedzieć!!!! Poza tym wszyscy mobbingowani powinni wystąpić przeciw niej do Sądu o zadośćuczynienie Jsk by musiała zapłacić kilkadziesiąt tysięcy yo by się nauczyła kultury

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PunktG 31 ponad rok temuocena: 100% 

   To pokazuje tylko jeden aspekt szerszego tematu czyli nadzoru nad instytucjami podległymi pod Urząd. Kolesiostwo i tolerowanie tego typu zachowań.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bolek..,,, 30 ponad rok temuocena: 91% 

   Usunąć tą panią Polańczyk. Usunąć PO z rady Ursynowa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ada 29 ponad rok temuocena: 89% 

   W Urzędzie m.st. Warszawy jest wiele takich Pań na dyrektorskich posadach. Łączy je jedno, sympatia do PO. Dzięki temu czują się bezkarnie i gnębią pracowników.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ja 28 ponad rok temuocena: 90% 

   Nie jest to zachowanie związane z partią. Błędem partii jest, natomiast tolerowanie w swoich szeregach takich osób.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jestem z Ucsir 27 ponad rok temuocena: 94% 

   Jestem z UCSIR, o mnie też jest ten artykuł. Czy ktoś z Państwa spodziewa się jakiegoś działania w trybie wyborczym, czy też poprostu zwykłej reakcji ze strony Pana Kempy, Pana Pomianowskiego, Naszego Ursynowa lub innych osób / ugrupowań obecnie rządzących i tych, którzy teraz przekonują nas aby oddać głos w wyborach?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kryśka 26 ponad rok temuocena: 95% 

   Żadnej reakcji ze strony Kempy i reszty polityków z tej koalicji nie będzie, żadnego słowa przepraszam. Będą co najwyżej próbowali ukręcić łba sprawie. Jeśli te opozycyjne partie czy stowarzyszenia tego nie potępią to znaczy, że też są umoczeni.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pracownik 25 ponad rok temuocena: 100% 

   to co jest opisane to tak naprawdę tylko maleńki wycinek tego co się działo przez te wszystkie lata. Dziękuję z ten artykuł.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ooooo 24 ponad rok temuocena: 82% 

   Skąd to zdziwienie? Przecież takie standardy mają platfusy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pracownik 23 ponad rok temuocena: 92% 

   to co jest opisane to tak naprawdę tylko maleńki wycinek tego co się działo przez te wszystkie lata. Dziękuję z ten artykuł.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pracownik 22 ponad rok temuocena: 100% 

   to co jest opisane to tak naprawdę tylko maleńki wycinek tego co się działo przez te wszystkie lata. Dziękuję z ten artykuł.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pracownik 21 ponad rok temuocena: 100% 

   to co jest opisane to tak naprawdę tylko maleńki wycinek tego co się działo przez te wszystkie lata. Dziękuję z ten artykuł.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~czarna masa 20 ponad rok temuocena: 100% 

   szok i niedowierzanie, że takie rzeczy się dzieją za przyzwoleniem,,,bo gdyby go nie było ta osoba poniosłaby karę---wstyd i wstręt

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kasia7U 19 ponad rok temuocena: 4% 

   Wspaniała kobieta! Atak na nią to stek kłamstw! Sądy sterowane przez faszystowskich zbrodniarzy z PiSu! Ona walczy o demokrację dla was wy bezmuzgi na Jakiego glosujące! To bohaterka! Była u nas na klubie seniora i była bardzo miła. Potrzymywała na duchy tych z nas którym po dla Polski pracy odebrano emerytury!odebranome

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~POLAKmały 18 ponad rok temuocena: 100% 

   Spokojnie lemingu! Zażyj coś na uspokojenie, bo nie daj Boże, padniesz z tych emocji i biedni banksterzy się podłamią, że "Twoje" mieszkanie z kredytem na 30 lat nie będzie spłacane. Teraz ad vocem: jak to jest, że Wy kodomici bronicie tak zaciekle sądów, że to ostatni bastion sprawiedliwości i demokracji w Polsce, a jak tylko wyrok nie jest po Waszej myśli to nagle sądy są "pisowskie". O co chodzi?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marcin 17 ponad rok temuocena: 100% 

   Jasne w 2012 roku "sądy były sterowane przez faszystowskich zbrodniarzy z PiSu"...boże wy w tym KODzie to chociaż potraficie przeczytać coś w prostym i niezbyt długim artykule? Tacy jak ta baba powinni mieć dożywotni zakaz piastowania jakiegokolwiek urzędu i kompletnie zamkniętą karierę na stołki gdzie trzeba rządzić ludzmi. Niech się cieszy, że ludzie nie poskładali spraw przeciwko niej bo mieli po prostu dość. Ja bym złożył i wygarnał na odchodnym co o niej myślę nawet za cene kary sądowej.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jestem z Ucsir 16 ponad rok temuocena: 97% 

   Dziękuję za opublikowanie prawdy. Burmistrz, Zarząd, Rada wiedzieli. Do chwili obecnej pozwalali na stronnicze zachowanie radnej Polarczyk przy podejmowaniu decyzji w sprawach UCSIR-w imię interesu politycznego

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kryśka 15 ponad rok temuocena: 100% 

   Nie mogli nie wiedzieć!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Leo 14 ponad rok temuocena: 100% 

   szmaciszcze

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Leon 13 ponad rok temuocena: 100% 

   W dzielnicy nic nie wiedzieli o wyroku za mobbing śmiechu warte, mogli go przeczytać to by się dowiedzieli mieli taką szansę.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AnaTol 12 ponad rok temuocena: 100% 

   Dziękuje za ten artykuł

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulturalnie na Ursynowie 11 ponad rok temuocena: 93% 

   Skandal dla Platformy Obywatelskiej!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kryśka 10 ponad rok temuocena: 100% 

   Rączka rączkę myje, a Kempa i Matejka oczywiście o niczym nie wiedzieli, a świstak siedzi zawija te kłamstwa w sreberka.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~YDR 9 ponad rok temuocena: 95% 

   TO CAŁE PO

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ta-ko 8 ponad rok temuocena: 87% 

   I tak lud ursynowski na taką osobę zagłosuje, bo taki jest Ursynów. Nieważne kto jest kim, byle był z PO.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Pit 7 ponad rok temuocena: 97% 

   Może oprócz mapy księży pedofilów, powinno się także utworzyc mapę polityków, którzy dopuścili się mobbingu wobec swoich podwładnych. Wtedy mielibyśmy pewność kto i gdzie jest pedofilem i mobberem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mobbingowana 6 ponad rok temuocena: 98% 

   Chcecie wiedzieć, co czuję po przeczytaniu tego teksu? Płaczę. Wspominam tamte lata w UCSiR i płaczę. Wróciło do mnie wszystko, co wtedy przeżywaliśmy. Wszyscy byliśmy dla Niej śmieciami i, tu uwaga dla jej wyborców: Wy też jesteście dla Niej ludzkimi śmieciami, nawet jeśli teraz Wam nadskakuje... Dziękuję Panu Redaktorowi za ten tekst. Dodam jedynie, ze radna Polarczyk zwolniona za mobbing w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji przez ostatnie 4 lata zajmowała się na Ursynowie ...SPORTEM i REKREACJĄ!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 65 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~awa 5 ponad rok temuocena: 100% 

   jak zwykle nikt nic nie wie...i jak tu glosowac na tych debili w PO???

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~niedlapopis 4 ponad rok temuocena: 100% 

   dokładnie to samo dzieje się w KAS, tyle że tam dotyczy to wyznawców obiecnie rządzącej partii. Też jest wicedyrektorka która poniża pracowników i straszy konsekwencjami. Ale kto jej zabroni. Jak widać kumoterstwo dotyczy obu partii :(

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~N2 3 ponad rok temuocena: 100% 

   Ciekawe która to wicedyrektorka?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 2 ponad rok temuocena: 100% 

   Ogólnie PO na Ursynowie w okręgu numer 3 wystawiła same tuzy: Polarczyk, Karczewski. Tak jak by świadomie chcieli przegrać.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~majaMaja 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Podpisuję się pod tym. Dwoje najgorszych radnych z ramienia PO na Ursynowie. Dbają głównie o własne interesy i potrzeby, nie przepracowują się. Proszę wejść na stronę i zobaczyć ile razy i w ilu sprawach/tematach Ci radni składali interpelacje czy zapytania przez ostatnie 4 lata, a następnie porównać to z ilością zgłaszanych interpelacji i tematów zgłaszanych przez innych radnych np.: Michała Matejkę, Gorettę Szymańską, Krystiana Malesę, Pawła Lenarczyka itd.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3675 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021