REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (RM)

  Pasjonaci pływania, od najmłodszych do najstarszych, wypełnili dziś basen przy ul. Hirszfelda. Była to kolejna odsłona Grand Prix Ursynowa - najpopularniejszych w Warszawie zawodów w pływaniu dla amatorów. Emocji nie brakowało!

  Zawodnicy rywalizowali na dystansie 2 x 25 metrów w kilkunastu kategoriach wiekowych. Najmłodsi reprezentowali rocznik 2013 i młodsze, najstarszymi pływakami byli dziś Zbigniew Duszyński i Ryszard Sielski, startujący w kategorii rocznikowej 1939 i starsi. Jako pierwsze w zawodach startowały dzieci z roczników w wieku od 7 do 10 lat. Później przyszła pora na start młodzieży w wieku od 11 do 19 lat. Rywalizację zwieńczyły kategorie dla najstarszych – z podziałem na osobne wyścigu 20-latków, 30-latków, na ponad 80-letnich uczestnikach kończąc.

  Podczas drugiego mityngu odnotowano nieco słabszą frekwencję. Ursynowskie zawody padły ofiarą strachu przed koronawirusem, wielu zapisanych wczesniej zawodników nie pojawiło się na pływalni. - Część osób z powodu obaw o swoje zdrowie wycofała się z startu – mówi Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Ostatecznie wystartowało 149 uczestników i uczestniczek. Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy. Większość pływaków bierze udział we wszystkich mityngach, które odbywają się w każdym miesiącu aż do czerwca - 21 marca, 18 kwietnia, 16 maja oraz 6 czerwca. Podczas ostatniego mityngu odbędzie się finał Grand Prix. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody. Udział w rywalizacji wciąż jest możliwy, wystarczy zapisać się do czwartku poprzedzającego wybrany mityng. Więcej o zapisach na stronie organizatora.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3394 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020