REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (TVP/PAP/Jan Bogacz)

  REKLAMA

  Rafał Rutkowski, znany aktor teatralny i filmowy, zawita niebawem na Ursynów ze swoim one-man-show. Całkowity dochód z występu artysty, zasili konto ursynowskiego hospicjum. Bilety już w sprzedaży!

  Po raz drugi w tym roku, radne Goretta Szymańska i Katarzyna Niemyjska, zapraszają na charytatywne wydarzenie na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa. Bilety na występ Artura Andrusa, który odbył się w styczniu, sprzedały się na pniu.

  Kolejny gość, który wystąpi przed ursynowską publicznością, znany z Teatru Montownia, Rafał Rutkowski jest w czołówce polskich stand-uperów. Pojawienie się komika na scenie, to gwarancja świetnej zabawy.

  Pomysłodawczynie charytatywnego cyklu, liczą na powtórkę sukcesu sprzed miesiąca i już planują zaproszenie kolejnych gości.

  - Są już prowadzone rozmowy dotyczące marcowego występu, a na kwiecień swoją obecność potwierdzili wspaniali artyści: Myrczek&Tomaszewski. To wydarzenie, które ściągnie nie tylko Ursynów, ale całą Warszawę - mówi Goretta Szymańska. - Chciałabym to robić co miesiąc, ale jest jeszcze kwestia finansowania takich wydarzeń.

  Hospicjum, które ze względu na to, że w dużej mierze opiera się na finansowaniu przez darczyńców, z wdzięcznością przyjmuje każdą pomoc dla swoich pacjentów.

  - Pieniądze z recitalu już do nas trafiły, wszystko będzie przeznaczane dla naszych pacjentów – mówi Maja Wiśniewska z Fundacji Hospicjum Onkologicznego. - Zostaną zakupione środki higieniczne, posiłki lub pokryte będą koszty mediów.

  Kwota zebrana ze sprzedaży biletów na występ Artura Andrusa to 10 tysięcy złotych, akurat tyle, aby pokryć roczny koszt zakupu lateksowych rękawiczek dla hospicjum. Dla porównania pieniądze niezbędne do wydania 5 posiłków dziennie dla pacjenta stacjonarnego hospicjum to – 155 tys. złotych. Potrzeby są więc ogromne!

  Pomóc można przychodząc na stand-up Rafała Rutkowskiego. Występ z programem niespodzianką, odbędzie się 26 lutego o godz. 19:00 w Klubokawiarni Ursynów (ul. Dereniowa 6). W cenie biletu, goście mogą także liczyć na drinka ufundowanego przez gospodarza imprezy.

  Bilety w cenie 30 zł do kupienia tutaj

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~mieszkaniec1234 2 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Dlaczego w DK Ursynów na ul,Kajakowej za który z mojich podatków Kempa postawił za BAJOŃSKĄ sumę nie dzieję się NIC! Jedynym wydażeniem od roku był finał Owsiaka?! Co robi ten dyrektor najlepszy co był posłem i kierował Domem Kultury w tym samym czasie? Strony internetowej nie ma?! Nie umiejejo HTML? Kto tam pracuję? Na fejsie żenujące filmiki z panią dyrektor ku chwale Owsiaka i tyle. Polubiem więcej ma Klub Jar gdzie się młodzierz truje chrzczonym piwem. O co kaman? Boję się tego Ursynowskie Centrum Kultury bo jak wybiorą taką dyrekcję to chyba lepiej tam btło P+R postawić.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~debenek 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Bardzo fajnie, tylko taki szczegół że ten gość jest w ogóle nieśmieszny

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2702 sekundy
  REKLAMA