REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Boże Narodzenie tuż tuż. To magiczny czas, który kojarzy nam się ze śniegiem, wigilijną kolacją, św. Mikołajem oraz prezentami. Na to wszystko musimy jeszcze troszkę poczekać. Nie trzeba za to czekać, aby zobaczyć bożonarodzeniowe choinki.

  Choinka przed ursynowskim ratuszem. Jej dopełnieniem są ozdoby na budynku urzędu oraz grafika wyświetlana na ścianie budynku.

  KEN Center choinki z prawdziwego zdarzenia nie wystawiło. Jedyne drzewko zdobiące galerię to reklama punktu, w którym choinkę możemy kupić, przed wejściem do hipermarketu. Zamiast tego podziwiać możemy rodzinę reniferów.

  O nadchodzących świętach przypomina również słynny Bazarek na Dołku. Oprócz choinki zamontowano także świecący napis "Wesołych Świąt".

  W ostatnich latach na rogu ul. Ciszewskiego i ul. Nowoursynowskiej również stało świąteczne drzewko. Nie inaczej jest i w tym roku. To niejedyna choinka ustawiona przez Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

  SGGW nie próżnuje. Cały kampus uczelni przyozdobiony jest w świąteczne światełka. Wisienką na torcie jest choinka stojąca przed siedzibą rektora - Pałacem Krasińskich.

  Niespodzianką może wydawać się drzewko strzeżone przez stado reniferów, znajdujące się przy Mokpolu na ul. Surowieckiego.

  Przed wejściem do OBI w CH "Ursynów" można się przyjrzeć choince, która ma na sobie szyszki. Może i nie są prawdziwe, za to bardzo efektowne.

  Auchan pozazdrościło sąsiadom i wystawiło własną choinkę, która stała się chyba najjaśniejszym punktem centrum handlowego.

  Piękna jest również choinka przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury przy ul. Kajakowej. Budynek ośrodka zdobi napis Wesołych Świąt!

  fot. DOK Ursynów

  Tak prezentują się choinki na Ursynowie. Która jest najładniejsza? Której światełka najlepiej świecą? Która ma najpiękniejsze ozdoby? Możecie zadecydować o tym w ankiecie poniżej. 

  Która choinka najpiękniejsza?

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3522 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021