REKLAMAA1 SanGiovanni 01.09.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 stycznia 2021, 12:06

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dzieci uwielbiają się bawić, a rodzice uwielbiają sprawiać im radość. Właśnie dlatego czasami dziecięce pokoje są zapełnione zabawkami w takim stopniu, że Maluch nie wie już sam co wybrać. Aby uniknąć tego znudzenia, już pierwsze zabawki dla swojej pociechy warto wybierać w przemyślany sposób. Tak, aby stały się przedmiotem zainteresowania i fascynacji na dłużej oraz aby stymulowały rozwój dziecka. Nie od dziś wiadomo, że zabawki, które pobudzają najmłodszych intelektualnie, potrafią zmęczyć tak samo jak zabawy ruchowe. Podpowiadamy, które zabawki mogą się okazać właśnie takim strzałem w dziesiątkę! Zaczynamy od miejsca 3., by na koniec zostawić ten największy hit, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród rodziców. Przypominamy także, że bez względu na to, jak dobrze Twoje dziecko się bawi, nigdy nie powinno zostać pozostawione bez opieki.

  3. Mata dla niemowląt - od pierwszych dni w domu

  Każdy lubi się przemieszczać i zmieniać od czasu do czasu swoje położenie, Twój Maluszek także. Tymczasem najczęściej leży w łóżeczku lub w wózku. Jeśli chcesz poszerzyć horyzonty dziecka i zaspokoić jego ciekawość, zdecyduj się na matę edukacyjną. Jest to zabawka, która może być wykorzystywana od pierwszych tygodni życia, a także gdy dziecko zaczyna już raczkować. Kolorowa mata może zostać położona na dywanie, a w środku kładzione jest dziecko, by nad jego głową pojawiły się wesołe, wiszące zabawki. Maluch będzie do nich wołał, będzie też próbował je złapać. Taka zabawa zajmie go na dłuższy czas, rozbawi, jak również zachęci do gimnastyki. Być może w ten sposób pierwszy raz przekręci się na plecki, albo na bok? Którą matę wybrać? Na przykład Small Foot Baby Blanket "Pulpino" jest zapinana na rzepy, więc dziecko może być otoczone materiałem, co chroni przed ewentualnymi przeciągami i daje poczucie bezpieczeństwa. Może się więc tutaj bawić, albo zmęczone bodźcami spać. Bardzo estetycznie prezentuje się także utrzymana w jasnych kolorach Lolly Owl, mata z sympatyczną sówką, która również daje się złożyć jak kojec. 

  2. Zabawki edukacyjne z drewna

  Zabawki drewniane są przyjemniejsze w dotyku niż plastikowe, są także bardziej wytrzymałe, a przez to ekologiczne. Coraz częściej właśnie z tego materiału wykonywane są zabawki edukacyjne, które rozbudzają u dzieci kreatywność, logiczne myślenie oraz motorykę. Bardzo często mają one formę drewnianych klocków, sortera, dzięki któremu dziecko poznaje różne kształty oraz pętli motorycznej, która stymuluje małe rączki. Taka zabawka będzie atrakcyjna dla dziecka przez długi czas. Dzięki temu, że jest interaktywna i zawiera w sobie zagadki do rozwiązania. Uczy od najmłodszych lat koncentracji oraz radości z rozwiązywania zadań. Stanowi dla dziecka wyzwanie i zajmuje jego uwagę. Jeżeli szukasz zabawki, która pomoże w rozwoju Twojego dziecka, możesz zdecydować się na kostkę interaktywną Small Foot Our Sandmann, która łączy w sobie te wszystkie edukacyjne ćwiczenia, a każda z jej ścianek niesie ze sobą inne wyzwanie. Dziecku spodoba się również zabawka z serii Masza i Niedźwiedź

  1. Chodziki - towarzysze pierwszych kroków

  Gdy Twoje dziecko staje się coraz bardziej ruchliwe i próbuje stawiać pierwsze kroki, atrakcyjną zabawką będą dla niego wszystkie chodziki i pchacze. Taką zabawką można się bawić w pionie, przemieszczać się z nią, a także zabierać w różne miejsca ze sobą. W ten sposób dziecko jest jeszcze bardziej skupione na zabawie, która w dodatku zapewnia mu ruch i frajdę. Zabawki takie są umieszczone na kółkach, najczęściej są pchane przez dziecko z przodu. Gdy się przemieszczają, wydają różne dźwięki, albo mają elementy ruchome, które muszą zostać wprawione w ruch. Bardzo często są też powiązane z zabawkami edukacyjnymi, które wpływają na wszechstronny rozwój dziecka. Taką zabawką jest na przykład drewniany chodzik Viga Toys z panelem edukacyjnym, który zawiera wiatraczek, pętlę motoryczną oraz zwierzątka, które trzeba odprowadzić domków. Chodziki są zabawkami uwielbianymi przez dzieci. Mogą więc być także wspaniałym pomysłem na prezent, który z pewnością przyciągnie uwagę Malucha na dłużej.

  Zabawki z rankingu znajdziesz na https://maludas.pl/c/20/zabawki-dla-niemowlat-zabawki.html

  Artykuł załadowany: 0.4727 sekundy
  REKLAMAA2 SWYFT 24.09.2021 - 23.10.2021 (brak pliku!)