REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 sierpnia 2022, 13:03 komentarzy 13
  Jedną z gwiazd Naszego Hip-Hop Festiwalu będzie ursynowski Dixon 37

  Jedną z gwiazd Naszego Hip-Hop Festiwalu będzie ursynowski Dixon 37 (KS)

  Największe gwiazdy polskiej rap sceny pod jednym dachem i to na Ursynowie! Już za kilka tygodni w Arenie Ursynów odbędzie się Nasz Hip-Hop Festiwal. Po długiej przerwie w naszej dzielnicy znów wybrzmią najlepsze rapowe kawałki. Czy usłyszymy je też w przyszłym roku?

  Fani rapu z Ursynowa i okolic na pewno doskonale pamiętają Hip Hop Fest w Arenie Ursynów. Ostatni raz odbył się w 2017 roku. Wreszcie przyszedł czas na reaktywację. Już za miesiąc do hali przy Pileckiego ponownie zawitają najwięksi polscy raperzy i zagrają koncert, jakiego nasza dzielnica nie widziała co najmniej od 4 lat. 

  Wszystko za sprawą głosujących na projekt „Nasz Hip-Hop Festiwal” w budżecie obywatelskim Mazowsza. Pomysł autorstwa Katarzyny Bornowskiej, radnej sejmiku mazowieckiego, i burmistrza Roberta Kempy poparło 749 osób.

  Wysyp legend polskiej rap sceny

  Prosto z sąsiedniego Służewca na Nasz Hip Hop Festiwal zawita do Hemp Gru. Naszą dzielnicę będzie reprezentować Dixon 37. Z Poznania do Areny przyjedzie także Peja i Slums Attack. Uczestnicy wydarzenia będą mogli usłyszeć Polską Wersję. Na scenie zameldują się także: Ero JWP, Małach i Rufuz, Dudek P56, Nizioł, Macięty, BugiWTH, Endriu oraz Lasio Companija. 

  Podczas imprezy wystąpi jeszcze zwycięzca konkursu #naszarapszansa. W ramach projektu młodzi i utalentowani raperzy mieli okazję pochwalić się swoimi demówkami. Najlepsi - wybrani przez gwiazdy festiwalu - otrzymają swoją rap szansę na scenie Areny.

  Festiwal odbędzie się 9 września w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Koncerty rozpoczną się o godzinie 18. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują jednak wejściówki. O sposobie ich dystrybucji dzielnica poinformuje później, a w ślad za nią również Haloursynow.pl. 

  Zapaleni fani polskiego rapu powinni korzystać z okazji, bo nie wiadomo, czy będzie kolejna. W tegorocznym głosowaniu do budżetu obywatelskiego Mazowsza Nasz Hip-Hop Festiwal nie został wybrany.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 61

  • 21
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 12
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  13Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~CHB 13 miesiąc temuocena: 80% 

   Współczesna historia Ursynowa jest związana z historią polskiego rapu i bez względu na to czy się to komuś podoba, czy nie, na Ursynowie jest bardzo dużo osób słuchających właśnie tego rodzaju muzyki. Nikt nikomu nie zabrania organizacji festiwalu muzyki w ,,innym tonie" w ramach budżetu partycypacyjnego. Zróbcie sobie ,,grafitti" Zenka na bloku na uspokojenie, może to pomoże

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby
  • ~To logiczne! 12 miesiąc temuocena: 27% 

   Rap to muzyka amerykańskich slumsów i patologicznych przedmieść. Ursynów też jest przedmieściem. A jak dodamy do tego rosnącą liczbę aresztowań za posiadanie narkotyków, chuligaństwo to pomysł, zeby właśnie na Ursynowie zorganizować festiwal tzw. rapu, jest LOGICZNY.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 8 wpisy tej osoby
  • ~CHB 11 miesiąc temuocena: 100% 

   Muzyka (rap) odpowiedzialna za całe zło, to dopiero logiczny tok rozumowania, a ja myślałem, że za wychowanie odpowiadają rodzice.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby
  • ~Ursynowianin 10 miesiąc temuocena: 89% 

   Nie znoszę pierd ów udających muzykę

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 4 wpisy tej osoby
  • ~Warszawski Obserwator 9 miesiąc temuocena: 5% 

   ok boomer

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 1 21 wpisy tej osoby
  • ~Nie byłoby ciebie na świcie 8 miesiąc temuocena: 67% 

   Do Warszawskiego Obserwatora: Gdyby nie jakiś "baby boomer", ciebie nie byłoby na świecie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby
  • ~Czy Ursynow się stacza? 7 miesiąc temuocena: 74% 

   Czy nie za dużo tego rapu na Ursynowie? Mam coraz częściej wrażenie, że najbardziej widocznymi "wizytówkami" Ursynowa stają się bazgroły na budynkach (niektórzy nazywają je "grafitti"), wszechobecne narkotyki i do tego rap. Czy ta dzielnica powoli stacza się w odchłań?

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 15 wpisy tej osoby
  • ~Ursynow 6 miesiąc temuocena: 9% 

   Czy typ który to pisze się stoczył na dno?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 3 29 wpisy tej osoby
  • ~Słuchacz rapu? 5 miesiąc temuocena: 93% 

   Czy "typ" mówią o sobie i innych ludziach słuchacze rapu?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 25 2 wpisy tej osoby
  • ~Z moich podatków? 4 miesiąc temuocena: 90% 

   Faktycznie. Nie zwróciłem wcześniej uwagi, że na "HaloUrsynów" coraz częściej czytam o złapaniu przez Policję kolejnego handlarza narkotykami i o występach raperów. Zgadzam się, żeby z moich podatków opłacać Policję, ale nie chcę finansować tzw. rapu. Do tej pory miałem (umiarkowanie) pozytywne zdanie o dokonaniach Burmistrza, ale jeśli to on jest pomysłodawcą tzw. "Festiwalu hip-hp", to zmieniam zdanie.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 27 3 wpisy tej osoby
  • ~Podatnik-44 3 miesiąc temuocena: 26% 

   Z twoich podatków i z moich. I z jego i z jej. Mnie nie podoba się pewnie kilka rzeczy finansowana z MOICH podatków, z których korzystasz TY ale nie lubię ich JA. Na tym polega też demokracja. Takie życie. Burmistrz też nie może opowiadać się tylko za jednym scenariuszem, czasem też pewnie finansuje rzeczy, których sam nie lubi a lubią inni. Czy jeśli ktoś nie ma dzieci, ma być przeciwko inwestycjom i wydatkom związanym z dziećmi? Podobnie z rowerzystami. Zwykle tez najbardziej o tych podatkach krzyczą ci, którzy w ramach PIT zostawiają mało. Lub wcale.

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 9 26 wpisy tej osoby
  • ~paulo 2 miesiąc temuocena: 72% 

   Rap to muzyka amerykańskich slumsów. Po co nam na Ursynowie taki pełen agresji bełkot (słowotok?). W niewielu tekstach raperskich można znaleźć coś pozytywnego. Wszędzie tylko przemoc, agresja, syf i patologia. I te pseudomalowidła (przepraszam, graffiti).

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 13 5 wpisy tej osoby
  • ~Kierunek? Slumsy! 1 miesiąc temuocena: 67% 

   No właśnie, rap to muzyka amerykańskich slumsów i patologicznych przedmieść. Czy władze Ursynowa świadomie pchają naszą dzielnicę w tym kierunku?

   Edytowany: miesiąc temu

   oceń komentarz 8 4 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.4364 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022