REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (policja)

  REKLAMA

  Scyzoryk, otwieracz do butelek i śrubokręty - tyle wystarczy złodziejowi do włamania się do samochodu. Przekonał się o tym właściciel pojazdu z ul. Roentgena. 

  Nie wszyscy przestępcy po wyjściu z więzienia żegnają się z uprawianym przez siebie procederem. 39-latek - w ostatnich 5 latach, karany za włamania do aut - postanowił wrócić do swojego "fachu". W noc sylwestrową, gdy większość ursynowian witała Nowy Rok, on zaplanował skok na samochód zaparkowany przy ul. Roentgena. 

  Adam P. szybko pokonał fabryczne zabezpieczania w audi i ukradł z niego dwie torby ze sprzętem sportowym.

  - Łupem złodzieja padły między innymi rakiety do badmintona, odzież sportowa, kosmetyki oraz rzeczy osobiste o łącznej wartości 2000 złotych - mówi nadk. Robert Szumiata z mokotowskiej komendy policji.

  Ursynowcy policjanci bardzo szybko namierzyli podejrzanego i zatrzymali 39-latka. Funkcjonariusze znaleźli przy nim narzędzia, którymi posłużył się podczas włamania. Były to scyzoryki, śrubokręty oraz... wielofunkcyjny otwieracz do butelek. Policjanci odzyskali także całe skradzione z samochodu mienie.

  Adam P. usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Ale biorąc pod uwagę fakt, że mężczyzna dopuścił się tego czynu w warunkach recydywy, może orzec surowszą karę - nawet 15 lat odsiadki.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.144 sekundy
  REKLAMA