REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Auchan Ursynów)

  Pizza to jedno z najpopularniejszych dań na całym świecie, a pizza włoska doceniana jest za wyjątkowy smak i fenomenalne ciasto. Właśnie takiej pizzy możemy od niedawna spróbować w ursynowskim Auchan.

  Specjalna mąka do ciasta chlebowego, sos z oryginalych włoskich pomidorów i najlepsze składniki - w tym prawdziwy ser mozarella. Ursynowskie Auchan utworzyło specjalne stoisko, na którym wyrabia się prawdziwą włoską pizzę. Zamówienie można złożyć podczas robienia zakupów lub telefonicznie. Wystarczy odebrać i już w domu, wraz z rodziną, delektować się włoskim przysmakiem!

  Auchan postawiło na jakość. Na stoisku znajdują się specjalne piece kamienne do pizzy. Ciasto wyrabiane jest ręcznie, na bieżąco, wg zamówień klientów. Ma zaledwie 3 mm grubości, by zapewnić odpowiednią chrupkość. Piecze się je w wysokiej temperaturze, ponad 400 stopni Celsjusza. Ważnym składnikiem każdej tradycyjnej włoskiej pizzy jest sos pomidorowy. Ten w Auchan przygotowywany jest na bazie oryginalnych pomidorów, prosto ze słonecznej Italii. Pizza - oczywiście - nie może obejść się bez sera, na stoisku "Moja Pizza" używa się wyłącznie oryginalnych produktów - to prawdziwy ser mozarella, taki jak we włoskich restauracjach.

  Bazę pizzy już mamy, a co ze składnikami? Możemy wybrać te tradycyjne: jedynie bazylię w pizzy Margherita czy salami w Diavoli albo cztery rodzaje serów w pizzy Quattro formaggi. Na stoisku w w ursynowskim sklepie Auchan możemy zamówić aż 6 rodzajów pizzy.

  Co ważne, możemy ją kupić w całości w konkurencyjnej cenie - najtańsza Marherita to zaledwie 9,99 zł, pozostałe pizze kosztują 14,99 zł (cztery sery - 15,99 zł) - albo w kawałkach - 1/6 świeżo upieczonej pizzy zjemy już za 2,99 złotych! Oczywiście, danie możemy zjeść także na miejscu. Smacznego!

  SPECJALNA OFERTA DLA CZYTELNIKÓW HALOURSYNOW.PL - NA HASŁO "HALO URSYNÓW" DOSTANIECIE 10 PROCENT ZNIŻKI NA PIZZĘ!

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2191 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020