REKLAMAA1 QCLINIQUE 22.11.2021 - 21.02.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 sierpnia 2021, 11:35

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  REGULAMIN KONKURSU "MAGICZNY SKŁADNIK"

  1. Organizatorem konkursu jest Kinnetic Media sp. z o.o. - wydawca serwisu HALOURSYNOW.PL

  2. Sponsorem nagród w konkursie jest Groupe SEB Polska z siedzibą w Warszawie, ul. Inflancka 4c.

  3. ZADANIE KONKURSOWE:

  W wiadomości e-mail Uczestnicy mają odpowiedzieć na zadanie konkursowe, opublikowane w artykule na portalu HALOURSYNOW.PL, przesyłając na podany adres e-mail stworzony przez siebie przepis z wykorzystaniem “Magicznego Składnika”, o którym poinformuje użytkowników obsługa sklepu.

  Cieszymy się, że poczęstunek, który @Tefal przygotował dla Was wraz z @Magiczny Składnik tak Wam smakował - dlatego mamy dla Was konkurs! Odkryj z nami Magiczny Składnik: przyjdź do sklepu Tefal w Al. KEN 83 lub przy ul. Belgradzkiej 3 i zapytaj obsługę o hasło - Magiczny Składnik, który zainspiruje Cię do stworzenia przepisu z jego wykorzystaniem. Przyślij go na adres konkurs@haloursynow.pl - 3 najlepsze zgłoszenia nagrodzimy voucherami na 200 zł do wykorzystania w naszym sklepie. Konkurs trwa w dniach 28.08-5.09.

  4. Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia. Każda z osób może przesłać tylko jedno zgłoszenie.

  5. Nagrodami w konkursie są 3 vouchery do wykorzystania na zakupy w sklepie Tefal przy al. KEN 83 lub lub przy ul. Belgradzkiej 3 o wartości 200 PLN brutto każdy, ważnych od dnia odbioru nagrody do 31 października 2021, przy czym jeden laureat może otrzymać jedną nagrodę. Łączna pula nagród wynosi 600 PLN brutto.

  6. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są wyłącznie mailowo pod adresem: konkurs@haloursynow.pl Zgłoszenia przesyłane na inne adresy poczty e-mail lub pozostawiane jako komentarze pod postami konkursowymi na portalu facebook nie będą brane pod uwagę.

  7. Konkurs trwa od dnia 28.08.2021 r. (od momentu ogłoszenia na stronie HALOURSYNOW.PL) do 5.09.2021 r. do godz. 23:59.

  8. Ogłoszenie wyników nastąpi w terminie 14 dni od dnia zakończenia konkursu na stronie głównej HALOURSYNOW.PL

  9. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Kinnetic Media sp. z o.o. oraz sponsora Groupe SEB Polska, a także osoby z nimi spokrewnione oraz ich partnerzy.

  10. Laureaci konkursu o wygranej zostaną powiadomieni mailowo - przy wykorzystaniu danych podanych w zgłoszeniu konkursowym. Laureaci otrzymają w wiadomości e-mail indywidualne hasło, uprawniające do odbioru vouchera w sklepie Tefal przy al. KEN 83 lub przy ul. Belgradzkiej 3.

  11. Osoby, które podadzą nieprawidłowe dane lub z którymi nie uda się skontaktować mailowo (zły adres mail, zwrotny mail, brak odpowiedzi na przesłaną wiadomość mail w ciągu 48 godzin), mogą stracić prawo do nagrody - organizator w ich miejsce wybierze kolejnych laureatów.

  12. Nagrody - vouchery - można zrealizować jako formę płatności za część lub całość zakupów w sklepie Tefal przy al.KEN 83 lub przy ul. Belgradzkiej 3. Laureat powinien zadbać o bezpieczne przechowywanie otrzymanego indywidualnego hasła odbioru Nagrody oraz wydanej następnie karty do czasu ich realizacji. Organizator i sponsor konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za zgubienie lub utratę dostępu do hasła odbioru lub karty i nie przyjmują w tym zakresie reklamacji.

  14. Reklamacje dotyczące konkursu można składać w terminie do 5 dni od opublikowania wyników konkursu wyłącznie w formie mailowej na adres konkurs@haloursynow.pl podając w zgłoszeniu swoje dane wraz z danymi kontaktowymi. Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie 30 dni od ich zgłoszenia. O sposobie rozpatrzenia reklamacji Organizator powiadomi zainteresowanych w formie elektronicznej.

  15. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu również w trakcie trwania konkursu.

  WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYKORZYSTANIA NAGRÓD:

  ●     Ważność vouchera: od dnia odbioru do 31.10.2021 r.

  ●     Voucher należy wykorzystać przy jednorazowych zakupach.

  ●     W przypadku wartości zakupów wyższych niż wartość vouchera, różnicę należy dopłacić.

  ●     Kartę można wykorzystać w sklepie Tefal przy al. KEN 83 lub lub przy ul. Belgradzkiej 3.

  ●     Vouchery łączą się z innymi trwającymi w tym czasie promocjami.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.368 sekundy
  REKLAMAA2 YASUMI 01.10.2021 - 31.12.2021