REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jako przyszły licealista z pewnością stanąłeś przed dylematem co wybrać - liceum prywatne czy państwowe? Być może zadałeś sobie pytanie również o profil przyszłej szkoły. Ze względu na fakt, że rekrutacja do liceów właśnie trwa – a wbrew pozorom czasu na ostateczną decyzję nie jest aż tak dużo - przychodzimy z pomocą i podpowiadamy, dlaczego warto podjąć dalszą naukę w języku angielskim. Zdradzamy też, gdzie w związku z podjęciem takiej decyzji - najlepiej skierować swoje kroki.

  Poszukując szkoły średniej licealnej, gdzie będziesz kontynuować swoją edukację, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim swoje zainteresowania, ale także predyspozycje. Jeżeli do tej pory świetnie radziłeś sobie na przykład z językiem angielskim, warto rozważyć liceum prywatne, w którym kształcenie odbywa się w całości w tym właśnie języku. Korzyści wiążących się z takim właśnie wyborem jest wiele. My skupimy na tych najważniejszych, co być może ostatecznie rozwiąże Twój dylemat.

  Rozwiniesz swoje pasje, zdolności i zainteresowania

  Wybierając naukę w szkole obcojęzycznej przede wszystkim, zyskujesz możliwość pełniejszego rozwoju własnego. Dzięki lepszej znajomości języka angielskiego będziesz mógł dotrzeć do większej ilości materiałów z interesującej Cię dziedziny, nie martwiąc się o brak polskiego tłumaczenia. To pozwoli Ci doskonalić się w tej płaszczyźnie, jaka budzi Twoje największe zainteresowania. Obejrzenie filmu, przeczytanie książki czy sięgnięcie do fachowych czasopism tematycznych w oryginale bez konieczności poszukiwania polskich przekładów, podbuduje jednocześnie Twoją samoocenę.

  Organizujemy wiele zajęć dodatkowych, które rozwijają pasje i zainteresowania naszych uczniów fot. akademeia.edu.pl

  Pogłębisz umiejętność posługiwania się angielskim

  Decydując się na naukę w liceum prywatnym obcojęzycznym, zyskujesz szansę na poszerzenie posiadanych już umiejętności językowych. Co więcej, możesz rozwinąć swoją znajomość języka obcego na jego najważniejszym szczeblu, jakim jest swobodna komunikacja. To ułatwi Ci posługiwanie się angielskim w każdej sytuacji, także poza murami szkolnymi. Jest to możliwe, ponieważ zajęcia językowe w tego typu liceach prowadzą zawodowi native speakerzy. Zyskujesz więc jednocześnie szansę na osłuchanie się i obcowanie z „żywym” językiem, co spowoduje, że chętniej będziesz się go uczył, wiedząc, że jest to jego najbardziej „przydatna” postać.

  Rekrutacja do liceum trwa! Więcej informacji pod adresem: https://akademeia.edu.pl/rekrutacja-do-liceum/rekrutacja-2021-022/

  Zyskasz możliwość studiowania na prestiżowych zagranicznych uczelniach

  To chyba najważniejsza zaleta nauki w tego typu placówce. Ucząc się w liceum prywatnym obcojęzycznym, zyskujesz niepowtarzalną okazję do zdania międzynarodowej matury. Taka brytyjska matura w Polsce otworzy Ci drzwi właściwie do każdej wybranej zagranicznej uczelni na niemal całym świecie. To z kolei Twój bilet do naprawdę błyskotliwej kariery zawodowej, gdyż zarówno matura międzynarodowa, jak i ukończenie uczelni obcojęzycznej, zyskują ogromne zainteresowanie u potencjalnych dobrych pracodawców. Mówimy tu nie tylko o dużych zagranicznych firmach, ale także o poważnych polskich przedsiębiorstwach z zagranicznymi filami i oddziałami.

  Ukończenie Akademeia High School w Warszawie to pierwszy krok to zrobienia międzynarodowej kariery

  Jak widzisz, zalet kontynuacji nauki w języku angielskim w szkole średniej nie brakuje. Aby rzeczywiście stały się Twoim udziałem, musisz wybrać naprawdę dobre, najlepiej nowoczesne liceum. Warszawa to jedno z miast, w których znajduje się taka właśnie placówka, a jest nią Akademeia High School. Jest to liceum stworzone i prowadzone na kształt uczelni wyższej.

  Akademeia High School mieści się w nowoczesnym i futurystycznym budynku fot. akademeia.edu.pl

  Na prowadzone w nim zajęcia składają się: program iGCSE oraz autorski program nauczania języka angielskiego. Szkoła została stworzona dla każdego młodego człowieka, którego marzeniem jest brytyjska matura w Polsce o zasięgu międzynarodowym. Ponadto liceum przygotowało też dla uczniów marzących o studiowaniu za granicą specjalny kurs przygotowawczy do egzaminów. Dzięki temu ukończenie tej prywatnej placówki, gwarantuje uczniom bezproblemowe dostanie się na najbardziej prestiżowe uczelnie zagraniczne.

  Poznaj naszą wizję szkoły i jak funkcjonujemy: https://akademeia.edu.pl/liceum-akademeia/nasza-wizja-szkoly/

  Jednocześnie zdobywają oni kompetencje, wiedzę oraz umiejętności, które kwalifikują ich jako przyszłych najbardziej pożądanych pracowników. Otworem stoją dla nich też najciekawsze miejsca, gdzie mogą odbyć praktyki przygotowujące ich ostatecznie do zawodu. Warto przy tym nadmienić, że to liceum prywatne stawia nie tylko na edukację. Dużą wagę przywiązuje ono też do rozwoju osobistego uczniów. Oznacza to w praktyce, że w pełni mogą też realizować się uczniowie, których pasję stanowią nauki ścisłe czy takie dziedziny jak: sport, muzyka, sztuka czy taniec.

  Ukończenie szkoły Akademeia High School to początek międzynarodowej kariery naukowej lub zawodowej fot. akademeia.edu.pl

  Reasumując – w dzisiejszych czasach angielski to jeden z najbardziej uniwersalnych języków na świecie. Właściwie znając go w stopniu komunikatywnym, możesz bez problemu porozumieć się z mieszkańcami większości krajów. Jednocześnie oznacza to, że z większą swobodą możesz pozwolić sobie na podróżowanie nie tylko po samej Europie. To pozwoli Ci na poszerzenie horyzontów, zdobycie nowej wiedzy i doświadczeń. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na wspomniane przez nas nowoczesne liceum z maturą międzynarodową w Warszawie, zyskasz jeszcze więcej. Staniesz się bardziej niezależny i o wiele bardziej zaradny życiowo niż Twoi koledzy i koleżanki, którzy zdadzą maturę w tradycyjnym LO.

  Ukończenie tej właśnie placówki, to również Twój bilet do świetlanej przyszłości i wspaniała szansa na pełniejszy rozwój własny. Jest to inwestycja, która łączy przyjemne, czyli Twoje zamiłowanie do języka angielskiego z pożytecznym, czyli szansą na zapewnienie sobie lepszego startu w dorosłość.

  Artykuł załadowany: 0.3511 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021