REKLAMAA1 StrefaDiet G4 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 października 2019, 06:15 komentarzy 4

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Komisariat przy Janowskiego 7

  Komisariat przy Janowskiego 7 (MSO)

  Mimo że wydaje się spory, to ursynowski komisariat policji jest za ciasny, zarówno dla petentów, jak i pracowników. Nie mogą korzystać z niego osoby niepełnosprawne. Po latach starań udało znaleźć się fundusze na jego rozbudowę. Prace mają ruszyć jeszcze w tym roku.

  Od początku powstania Ursynów się rozrasta, przybywa mieszkańców i spraw, które muszą załatwiać na komisariacie. W związku z tym przybywa też funkcjonariuszy, dlatego rozbudowa siedziby policji jest konieczna.

  O tym, że komisariat jest za ciasny mówią od lat zarówno petenci, jak i pracownicy. Ponadto nie jest on przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Władze komendy stołecznej przy wsparciu samorządu, od kilku lat starały się o środki na rozbudowę ursynowskiej siedziby policji. W marcu tego roku podpisano umowę na rozbudowę i przebudowę komisariatu przy ul. Janowskiego. Wartość inwestycji to prawie 25 mln złotych.

  Nowe skrzydło

  Rozbudowa komisariatu nie wpłynie na jego pracę, ponieważ będzie polegała na dobudowaniu nowego skrzydła, które będzie przylegać do bryły istniejącego budynku. Dobudowana część będzie posiadać cztery kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na garaż.

  Powierzchnia komisariatu ma się zwiększyć z 1,9 tys. m. kw. do ponad 4 tysięcy. Ale to nie wszystko - w starym budynku zmianie ulegną wnętrza. Zostanie wyburzona część ścian działowych, pojawią się nowe drzwi wejściowe i podłogi, odnowione zostaną ściany i sufity. Budynek zostanie też docieplony.

  Komisariat rozbuduje i przebuduje firma Zab-Bud, która jest właśnie w trakcie konsultowania projektu budowlanego z inwestorem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace budowlane rozpoczną się jeszcze w tym roku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Marek 4 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Najgorsza komenda z pośród wszystkich komend w Polsce a proszę mi wierzyć znam wiele, rozmawiałem z wieloma funkcjonariuszami policji. I na tej podstawie mogę tak ocenić.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Balbina 3 ponad rok temuocena: 67% 

   Skrzydło pisu niechaj bmw zawita na parking biedronki przy Karczunkowskiej gdzie dzieją się rzeczy dość nie pojęte dla prezesa i jego kota

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Obserwator 2 ponad rok temuocena: 0% 

   Policyjne państwo się rozwija. Patrole uzbrojonych najemników mogą już zrobić wszystko by w imię swoich panów zaprowadzać Prawo I Sprawiedliwość widzianą oczami wodza! Naród gnębiony! Umierają dzieci! Susza! Homofobiczny horror na ulicach! A pieniądze idą na policję i TAJNE SŁUŻBY!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pielęgniarz 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Niestety, w Szpitalu Południowym nie będzie oddziału psychiatrycznego...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3805 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021