REKLAMAA1-Galileusz--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 grudnia 2019, 12:22 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Tak wyglądał rozebrany mostek nad Potokiem Służewieckim

  Tak wyglądał rozebrany mostek nad Potokiem Służewieckim (ZDM)

  Przedłuży się remont mostu na Puławskiej nad Potokiem Służewieckim. Utrudnienia w kierunku Ursynowa i Piaseczna potrwają do połowy stycznia.

  Od listopada trwa remont mostku nad Potokiem Służewieckim, po którym jadą samochody w kierunku Piaseczna i Zielonego Ursynowa. Drogowcy musieli rozpocząć nieplanowany wcześniej remont ze względu na pogarszający się stan techniczny mostku.

  - Prace rozpoczęły się w połowie listopada, a ich zakres obejmuje wymianę płyty wraz z przyczółkami oraz ułożenie nowej nawierzchni. Zakończyły się już prace rozbiórkowe. Aktualnie jesteśmy w trakcie montażu elementów konstrukcyjnych. W następnym etapie przystąpimy do betonowania przyczółka - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

  Prace powinny zakończyć się do końca tego roku, jednak beton będzie potrzebował kilku dni na związanie. Z tego względu ruch na pomoście zostanie przywrócony dopiero w pierwszej połowie stycznia.

  Na Puławskiej na wysokości remontowanego mostku - przed wjazdem na wiadukt ze skrętem w Dolinę Służewiecką - występują utrudnienia w ruchu w stronę Piaseczna i Zielonego Ursynowa. Tymczasowy zjazd prowadzi sąsiednim pasem ruchu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Korbol 1 9 miesięcy temuocena: 60% 

   2008 rok, Warszawa ulica Puławska. Rozpędzone czerwone Ferrari Modena z ogromną siłą uderzyło w słup estakady... Trochę czasu zajęło usunięcie przyczyny hopki, która ostatnim czasem znowu zaczęła być odczuwalna, nawet jadąc zgodnie z przepisami.

   Edytowany: 9 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3388 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020