REKLAMAA1-AUCHAN-01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  34-latek w rękach policji

  34-latek w rękach policji (KSP)

  Policjanci z Ursynowa zatrzymali mężczyznę, który ma na swoim koncie cztery przestępstwa. Łukasz C. miał remontować mieszkanie, a jest podejrzany o oszustwo i kradzież na szkodę jego właściciela oraz krótkotrwały zabór samochodu. 34-latek odpowie także za przywłaszczenie laptopa. Wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

  Do ursynowskiego komisariatu zgłosił się właściciel mieszkania na terenie dzielnicy, który poinformował policjantów, że padł ofiarą przestępstwa. Z jego relacji wynikało, że jakiś czas temu umówił się z mężczyzną, który montował mu drzwi, a z usług którego był zadowolony, na przeprowadzenie remontu mieszkania. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, 61-latek wręczył mu klucze, a sam wyjechał służbowo. W międzyczasie obaj udali się jeszcze do sklepu, gdzie zamówili niezbędne wyposażenie do łazienki.

  Kiedy do pokrzywdzonego dotarła informacja, że ktoś jeździ jego samochodem, który pozostawił przed blokiem natychmiast skontaktował się z Łukaszem C., który potwierdził, że wziął go, ponieważ miał osobiste problemy. Niepokój mężczyzny wzbudziło to, że kluczyki do audi zostały schowane i 34-latek musiał przeglądać jego rzeczy osobiste. Po kolejnej rozmowie telefonicznej postanowił wrócić do Warszawy, a ponieważ nie był zadowolony z tego co zastał w mieszkaniu, zażądał zwrotu kluczy, zainwestowanych pieniędzy i podziękował za współpracę mężczyźnie.

  Kiedy wyszło na jaw, że z mieszkania zniknęła jeszcze biżuteria, mężczyzna zdecydował się opowiedzieć o wszystkim policjantom. Funkcjonariusze zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież i krótkotrwały zabór samochodu.

  Stróże prawa ustalili także, że Łukasz C. tego dnia, kiedy wspólnie z pokrzywdzonym złożył zamówienie na artykuły sanitarne, wrócił do sklepu, wycofał je i odebrał pieniądze bez jego wiedzy. W trakcie prowadzonego postępowania okazało się także, że mężczyzna przywłaszczył jeszcze od swojego znajomego laptopa, który ten mu pożyczył, przekonany, ze jest mu potrzebny do pracy.

  Wczoraj 34-latek usłyszał cztery zarzuty, do których się przyznał. Odpowie za kradzież, oszustwo, krótkotrwały zabór mienia oraz przywłaszczenie powierzonego mu laptopa.

  (ea/mb - KSP)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2536 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019