REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2020, 12:06

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Ad rem z łaciny oznacza dosłownie "do rzeczy". I właśnie tą dewizą kieruje się firma Adrem. Oferuje kompleksowe usługi remontowe dla klientów indywidualnych. Obsługują różnego rodzaju projekty budowlane na terenie miasta Warszawy oraz jej okolic. Tak szeroki zakres usług sprawia, że jest to jedna z chętniej wybieranych firm remontowych przez warszawiaków. Swoją popularność zyskali przez lata solidnie, rzetelnie wykonywanych projektów. Adrem ma bardzo bogatą ofertę w rozsądnych cenach i z szybkim czasem realizacji.

  Adrem - oferta remontowa

  Remont łazienki w Warszawie

  Ekipa remontowa zajmie się wszystkimi etapami renowacji łazienki. Od wymiany armatury, ceramiki i wyposażenia, po projekt końcowy i montaż akcesoriów - Adrem zajmie się wszystkim. Firma wykonuje także nietypowe projekty, takie jak sauny i baseny. Zawsze dobierają izolacje tak, aby uzyskać idealną szczelność. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że firma zna się na potrzebach swoich Klientów. Wykonują także nowoczesne prysznice bez brodzika, wolnostojące wanny, suchą zabudowę oraz stelaże podtynkowe dokładnie skrywające instalację toalety. Prace glazurnicze to jedna z ich specjalności - z pewnością ułożą każdą aranżację z płytek, kamienia naturalnego lub szklanych elementów.

  Kompleksowy remont mieszkania

  Adrem oferuje bardzo szeroki zakres działań remontowych. Podejmą się wszelkich prac demontażowych, przygotowawczych i wykończeniowych. Znakomita znajomość branży tego wykonawcy pozwala realizację nawet bardzo skomplikowanych, nietypowych projektów. Firma dostosuje każdy obiekt pod szczególne, specyficzne wymagania. Jeśli planujesz remont mieszkania na terenie Warszawy lub jej okolic, warto zapoznać się z ofertą tego wykonawcy. Mają na koncie mnóstwo świetnie zrealizowanych projektów domów jednorodzinnych i mieszkań.

  Dekarstwo

  Odpowiedzialna praca, jaką jest wymiana, budowa lub naprawa dachu warto zawierzyć specjalistom. Adrem zatrudnia doświadczonych w tej dziedzinie fachowców. Wykwalifikowany dekarz dba o bezpieczeństwo, znakomitą jakość, estetykę i zgodność z normami klimatycznymi. Firma ta zawsze dba o szczelność i trwałość wykonywanych projektów. Zawierzając dach swojego domu w ręce tego wykonawcy, masz pewność, że będzie on funkcjonował sprawnie i bezawaryjnie przez wiele lat.

  Odbiory mieszkań Warszawa

  Jeżeli nie wiesz, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas odbioru mieszkania od wykonawcy, warto zatrudnić do tego zadania specjalistę. Jest to Twoja ostatnia szansa na sprawdzenie wad i wyłapanie wszelkich usterek w nowym domu lub mieszkaniu. Bez dokładnie sporządzonego protokołu odbioru mieszkania, nie będzie można ubiegać się później o ewentualne reklamacje lub poprawki. Adrem zajmuje się też takimi usługami, nie ograniczając się do samych remontów i prac budowlanych. Znajomość tematu sprawia, że są w stanie zauważyć i dokładnie sprawdzić każdy szczegół. Firma sprawnie przeprowadzi odbiór techniczny mieszkania w Warszawie oraz w okolicznych miejscowościach.

  Usługi elektryczne

  Adrem zajmuje się także budową i naprawą instalacji elektrycznych. Bezpieczny i funkcjonalny prąd jest podstawą życia w każdym domu i mieszkaniu. W zakresie działania firmy leży montaż oświetlenia, usprawnianie starych instalacji i ich wymiana, oraz wszelkie pozostałe usługi elektryczne.

  Dlaczego warto wybrać Adrem?

  Oprócz bogatego wyboru usług, Adrem gwarantuje także najlepszą jakość wykonania. Firma zatrudnia wyszkolonych specjalistów z zakresu glazurnictwa, tynkarstwa, murarstwa, posadzkarstwa, elektryki, hydrauliki i innych. Oprócz oferty budowlanej i remontowej, można skorzystać także z projektowania wnętrz i mebli. Ta warszawska ekipa remontowa ma na swoim koncie dużą ilość znakomicie zrealizowanych prac. O jakości świadczą liczne opinie zadowolonych klientów. 

  Adrem posiada kilkanaście lat doświadczenia w branży budowlano-remontowej. Firma ma bogate zaplecze sprzętowe i zaufanych dostawców materiałów. Dzięki temu, mogą pochwalić się bardzo dużą wydajnością pracy i szybkim czasie realizacji zleceń. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie: https://adrem.org.pl/.

  Artykuł załadowany: 0.3087 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021