REKLAMAA1 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 marca 2021, 12:09 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Rzadko się zdarza, by jedna restuaracja zdobyła aż trzy prestiżowe nagrody od swoich klientów. A tego właśnie dokonało znane na Ursynowie bistro "Kucharek Sześć". Lokal trafił na listę TOP 5 w Polsce.

  Co roku największy w Polsce portal do zamawiania jedzenia - Pyszne.pl - na podstawie ocen klientów i badań jakości nagradza najlepsze restauracje. Tym razem prestiżowe wyróżnienia trafiły na Ursynów! 

  Znane i lubiane od lat bistro "Kucharek Sześć" przy Dereniowej 6 zostało uhonorowane aż trzema nagrodami "Pyszne.pl Awards" za 2020 rok, a więc za bardzo trudny rok w gastronomii ze względu na pandemię koronawirusa. Tym bardziej więc ekipa z Dereniowej może być dumna ze swojego sukcesu.

  Trzy razy TOP 5!

  Pierwsza z "koron" to obecność na liście TOP 5 wśród wszystkich restauracji w Polsce! Druga - obecność w pierwszej piątce najlepszych lokali na Mazowszu, a trzecia - crème de la crème - najwyższe oceny w kategorii "Kuchnia Polska", bo właśnie w niej specjalizują się ursynowskie Kucharki.

  Laureatów nagród Pyszne.pl ogłosiło 16 lutego. Zwycięzców wyłoniono na podstawie takich wskaźników jak: liczba zamówień oraz jakość i opinie klientów. Już dziś "trzy korony" od największego w Polsce portalu do zamawiania jedzenia zdobią witrynę bistro "Kucharek Sześć" przy Dereniowej 6 i cieszą oko klientów i załogi.

  - Dziękujemy naszym klientom za potrójne wyróżnienie. Dzięki tym nagrodom widzimy że nasza pasja, zaangażowanie i radość z tego, co robimy, przynosi rezultaty w postaci pysznego jedzenia. Te wyróżnienia są dla nas paliwem do jeszcze cięższej pracy zgodnie z naszym motto: "Gotujemy takie obiady jakie sami chcielibyśmy jadać" - mówią nam właściciele "Kucharek".

  Bistro nie spoczywa na laurach. Ostatnio uruchomiło nową stronę internetową, która ułatwia zamówienia. A jest w czym wybierać! Menu zawiera same topowe dania kuchni polskiej. A w atrakcyjnej cenie 17,90 zł dostaniemy codziennie inny zestaw obiadowy: tradycyjny, dietetyczny i dla firm.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 183

  • 114
   BARDZO PRZYDATNY
  • 19
   ZASKOCZONY
  • 21
   PRZYDATNY
  • 9
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 12
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.3841 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022