REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Drugi najpopularniejszy prezes w Polsce zawita na Ursynów, aby opowiedzieć o kulisach powstawania słynnego miniserialu politycznego – „Ucho Prezesa”. Już w najbliższy czwartek spotkanie autorskie z Robertem Górskim.

  Kiedy literatura spotyka się z kabaretem mogą powstać rzeczy naprawdę wyjątkowe i zabawne. Tak też było, gdy Monika Sobień rozpoczęła rozmowę z Robertem Górskim – pomysłodawcą i głównym aktorem komediowego miniserialu politycznego „Ucho Prezesa”.

  Owocem tej współpracy jest książka „Jak zostałem prezesem" opowiadająca o kulisach powstawania kolejnych odcinków internetowej produkcji: źródłach inspiracji, dobrze obsady i ciekawostkach z planu.

  Ucho Prezesa

  Serial, o którym mowa, emitowany był w serwisie YouTube od stycznia 2017 r. do czerwca 2018 r. i jest kontynuacją "Posiedzenia rządu", które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tą różnicą, że w serialu główny bohater nie jest premierem, ale siedząc za biurkiem wydaje dyspozycje.

  Wszystko zdominowała jedna partia. Piszę krótkie opisy tygodnia do "Wprostu”. Próbuję czasami napisać coś o opozycji, ale ona jest tak niemrawa, blada i pozbawiona wyrazistych postaci... PiS naprawdę zgarnął całą pulę, zawładnął masową wyobraźnią właśnie dlatego, bo wystawił w pierwszej linii dobrych napastników.

  [...] Siłą rzeczy nie będzie tam nikogo z opozycji, bo nikt by się tam nie dostał. Chyba że wdarłby się jakoś gwałtem. Nawet prezydent nie może tam się dostać, siedzi pod drzwiami, czekając na zaproszenie

  - mówił o serialu Robert Górski.

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju wraz z współautorką książki „Jak zostałem prezesem" – Moniką Sobień – będą gościli w czwartek 16 stycznia w wypożyczalnia nr 139 (al. KEN 21 wejście od ul. Karola Borsuka) o godz. 19:00. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 42

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 11
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3583 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021