REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lipca 2019, 15:21 komentarzy 5

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Letnie niedziele to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Ursynowskie wyprzedaże garażowe stwarzają taką możliwość, a przy okazji pozwalają zarobić parę złotych. Frekwencja po raz kolejny dopisała!

  - Najpierw wspólne porządki, potem segregacja zabawek i ubrań, na koniec pakowanie do walizek i pudeł, a w niedzielę – kierunek garażówka! – tak opisują swoje przygotowania Kasia i Damian, którzy całą rodziną szykowali się w sobotę się na wyprzedaż pod ratuszem.

  Na wielu stoiskach można dziś był spotkać całe rodziny, rodzice i dzieci sprzedawali osobno albo razem, ale twierdzili zgodnie, że to dla nich świetna zabawa. Jedni wprost pisali na kartkach na co zbierają pieniądze np. „na jeszcze więcej książek”, inni dopiero w rozmowie ujawniali swoje cele „na słodycze, bo mama nie chce mi kupować”.

  Najmłodsza sprzedawczyni – Julia – dopiero nauczyła się siedzieć, ale swoim wdziękiem przyciągała do stoiska rodziców kolejnych klientów.

  Wśród kupujących było wielu przejeżdżających rowerzystów, niekoniecznie z Ursynowa, których zainteresował tłum ludzi na tyłach ratusza. Nie zabrakło też czworonożnych klientów, którzy cierpliwie towarzyszyli właścicielom podczas zakupów. A czasem sami coś nawet mierzyli...

  Nie dało się dzisiaj nie zauważyć, że handlujący są coraz lepiej przygotowani do wyprzedaży. Wielu z nich zainwestowało w wieszaki, inni radzą sobie z pomocą suszarek. Na stoiskach pojawiają się też lustra. – Brakuje tylko przymierzalni, ale może coś niedługo wymyślą – śmieje się pani Irena, oglądając sukienki.

  Kolejna wyprzedaż odbędzie się dopiero 25 sierpnia, a następne: 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia. Haloursynow.pl jest patronem Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej.

  W GALERII ZDJĘCIA Z NIEDZIELNEJ GARAŻÓWKI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 126

  • 87
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 21
   PRZYDATNY
  • 11
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~rafałx89 5 11 miesięcy temuocena: 33% 

   a podatek od przychodu zapłacony...?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rop 4 11 miesięcy temuocena: 83% 

   Nie wiadomo, ale zawsze możesz donieść do odpowiedniego urzędu. To strasznie modne ostatnio.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Martek 3 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Gdyby był podatek od głupoty to ten kraj byłby drugą Szwajcarią.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Znużona 2 11 miesięcy temuocena: 17% 

   Jestem znużona zaczepnymi nagłówkami artykułów, i pierwszym zaczepnym komentarzem autora, żeby sztucznie rozniecić dyskusję. Czekam na dobre dziennikarstwo, które przestanie siać hejt i niezdrową ciekawość, szczególnie w takich lokalnych portalach. Czekam na artykuły, które budują wspolnotę i pozytywne relacje społeczości, a nie dzielą:) już dość !!!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AdamNatolin 1 11 miesięcy temuocena: 83% 

   Do pani znużonej - a co tu jest zaczepnego? Przeczytałem teraz dwa razy i nie widzę. Gdzie hejt w tytule czy w artykule? Więcej chyba tego w twoim komentarzu :-) Także masz racje: przestań siać hejt.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3226 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek--01-06----30-06-2020