REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Przed nami wrześniowa garażówka i nie zapowiada się na to, aby miała być mniej oblegana niż poprzednia! Sprzedawcy szykują już na niedzielę prawdziwe perełki, a klienci szacują zawartość portfeli.

  Według prognozy pogody, najbliższa niedziela zapowiada się doskonale! Będzie słonecznie, ale nie będzie upału - temperatura idealna do sąsiedzkich targów i rozmów.

  Jak zawsze na Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej nie zabraknie dekoracji, biżuterii i smakołyków od rękodzielników, ale przede wszystkim - typowych dla tego wydarzenia – skarbów prosto z szaf i półek mieszkańców. 

  Wydarzenie odbędzie się na parkingu urzędu dzielnicy i potrwa przez całe niedzielne przed i popołudnie. Może być to ostatnia okazja do handlu i zakupów pod chmurką. Kolejne edycje w zależności od pogody odbędą się na parkingu lub w garażu podziemnym.

  Ursynowska Wyprzedaż Garażowa odbędzie się w niedzielę, 4 września. Między setkami stoisk będzie można przebierać w godzinach 10-16.

  Wrześniowa wyprzedaż to nie pierwsza i nie ostatnia garażówka w tym roku. Do tej pory było ich już pięć, a przed nami kolejne cztery. Oprócz 4 września jeszcze: 2 października, 6 listopada i 4 grudnia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5356 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022