REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 lipca 2020, 12:51 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (policja)

  Policja z Ursynowa wyspecjalizowała się w przestępstwach narkotykowych. Kryminalni zatrzymali 27-letniego mieszkańca Bemowa podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków psychoaktywnych. Swój "biznes" miał prowadzić z matką.

  650 gramów narkotyków i 43 tys. złotych w gotówce znaleźli ursynowscy policjnaci u jednego z mieszkańców Bemowa, podejrzewanego o handel narkotykami, również w naszej dzielnicy. W nielegalną działalność miała też zaangażowana jego matka. Nigdzie niepracujący podejrzany prowadził całkiem dostatnie życie. Miał odłożone kilkadziesiąt tysięcy złotych. Stać go było na wynajęcie dużego mieszkania, zakup skody superb oraz utrzymanie konkubiny i dziecka. O swoich ustaleniach kryminalni powiadomili bemowskich funkcjonariuszy.

  Policjanci zatrzymali mężczyznę do kontroli w okolicy ulicy Górczewskiej. Jechał właśnie ze swoją partnerką i dzieckiem. - W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze znaleźli woreczek z kokainą oraz drugi z nielegalnym suszem. Mężczyzna miał przy sobie ponad 3000 złotych - informuje podkomisarz Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji.

  Kryminalni pojechali odwiedzić jego matkę, a następnie wynajmowane przez niego mieszkanie. W jednym i drugim miejscu znaleźli łącznie około 650 gramów marihuany. W wynajmowanej przez siebie kwaterze 27-latek miał gotówkę - ponad 43 tysięcy złotych. Wszystko trafiło do policyjnego depozytu, a mężczyzna oraz jego matka do policyjnych cel.

  Mężczyzna wyjaśnił, że jego matka nie miała nic wspólnego z narkotykami. Wszystko stanowiło jego własność i tylko on się tym zajmował. Kobieta po przesłuchaniu została zwolniona. 27-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Na wniosek policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 136

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 12
   PRZYDATNY
  • 31
   OBOJĘTNY
  • 11
   NIEPRZYDATNY
  • 22
   WKURZONY
  • 37
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Cccv 1 miesiąc temuocena: 71% 

   "Policja z Ursynowa wyspecjalizowała się w przestępstwach narkotykowych" - wiedziałem, że mafia w Polsce to w mundurach chodzi.

   Edytowany: 29 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3717 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020