REKLAMAA1-PrzedszkoleEDULICA-24-01----24-02-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 czerwca 2019, 08:43 komentarzy 2

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MZ)

  Bajki na trawie, pokaz magika, wata cukrowa dla każdego i wiele innych atrakcji czekać będzie na wszystkich mieszkańców, którzy postanowią uczcić dziś pierwsze urodziny Miejsca Aktywności Lokalnej na Kajakowej. Laurki mile widziane.

  Wszyscy, którzy długi weekend spędzają w Warszawie albo zamierzają wrócić do domu w niedzielę popołudniu, zdążą wziąć udział w pikniku z okazji 1. urodzin Miejsca Aktywności Lokalnej na Kajakowej, połączonym ze świętem Sąsiada na Zielonym Ursynowie.

  Podczas imprezy plenerowej przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury odbędą się występy muzyczne, warsztaty stolarskie dla dzieci i sąsiedzkie gry podwórkowe. Dzieci mogą też liczyć na malowanie buziek, magiczne tatuaże, pokazy baniek mydlanych i darmową watę cukrową. W świat magii przeniesie widzów młody iluzjonista z Zielonego Ursynowa - Franek Jodłowski. Podczas imprezy odbędzie się również przedstawienie dla dzieci w ramach ursynowskich „Bajek na trawie” (godz 16:00).

  Nie zabraknie też aktywności dla małych sportowców – przyszli piłkarze będą mogli poćwiczyć pod okiem prawdziwych trenerów. A dla wszystkich chętnych odbędzie się wspólne ćwiczenie jogi na trawie z Joga Milano. Pojawią się także znani TikTokerzy, którzy opowiedzą o swojej pasji.

  Po wspólnym świętowaniu będzie można odbyć sentymentalną podróż z warszawskimi piosenkami popularnymi w okresie międzywojennym i zaraz po wojnie, w towarzystwie Zespołu Wokalnego Ars Chori. 

  - Wciąż dochodzą nowe atrakcje, w czwartek zgłosiła się do nas pani z płytami winylowymi, która pokaże dzieciom w niedzielę jak wygląda i działa gramofon. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy! – mówi koordynatorka MAL-u, Marzena Zientara.

  Pierwsze urodziny MAL-u odbędą się w niedzielę, 23 czerwca w godzinach 15:00-18:00 przed Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury Ursynów (ul. Kajakowa 12b).

  A tak przed rokiem otwierano drugi MAL na Ursynowie:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~urodzony 2 8 miesięcy temuocena: 33% 

   a kto urodził to miejsce, niech się autor trochę zastanowi zanim coś napisze

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~AnetaMAL 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Ale ty jesteś sztywny. Współczuje! :-)

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2943 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020