REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Pola i Dominik - zagrali przeciwko sobie w pierwszym meczu

  Pola i Dominik - zagrali przeciwko sobie w pierwszym meczu (SK)

  Po raz 23. na Ursynowie odbywa się rodzinny turniej badmintona. Okazuje się, że ta dziedzina sportu w naszej dzielnicy święci triumfy. Zainteresowanie zawodami i treningami jest ogromne. Sale pękają w szwach. Również dziś nie zabrakło uczestników - od najmłodszych po najstarszych.

  Któż z nas nie grał kiedyś w badmintona? Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej, ale zabawa jest przednia! W sali sportowej szkoły podstawowej nr 330 przy ul. Mandarynki odbył się 23. Turniej Rodzinny w Badmintonie. 

  W zawodach rywalizowało kilkudziesięciu zawodników. Na początek Ci najmłodsi. Okazuje się, że dzieciaki bardzo chętnie grają w badmintona.

  - Jest to sport angażujący wszystkie partie mięśni, trzeba też pracować głową, a więc daje satysfakcję. W badmingtonie jest ponad 100 elementów technicznych, a więc technika jest ważna - mówi Marek Czapliński z Klubu Harcownik. - Nasze zawody są otwarte dla wszystkich, niezależnie od umiejętności i stopnia wytrenowania, nawet dla tych, którzy jeszcze nie znają tej dyscypliny - dodaje Czapliński.

  Zawody rozegrano w systemie każdy z każdym w różnych kategoriach zaawansowania, ale ze skróconymi setami. Były gry pojedyncze, ale też gry rodzinne - a więc rodzice z dziećmi.

  ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ Z ZAWODÓW

   

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3353 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020