REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Na jeden dzień Arena Ursynów zamieniła się w centrum niemowlęcego wszechświata. Na zakupy i wykłady przyszły tu tysiące rodzin z małymi dziećmi i kobiet w ciąży. Większość wychodziła z pełnymi torbami zakupów.

  Po raz kolejny, na Ursynowie, odbyły się jedne z największych targów w Polsce dedykowane rodzicom z dziećmi. Kilkadziesiąt stoisk, głównie polskich producentów, przyciągnęło nie tylko mieszkańców naszej dzielnicy, ale też Warszawy.

  - Mamy pełne torby zakupów, raczej większe gabaryty – kombinezony, śpiworki. Piękne wzory, trudno się oprzeć – mówi klientka z pokaźnym brzuszkiem.

  W Arenie ruch był jak w mrowisku, wszędzie widać było maluszki w nosidłach i wózkach, a handel kwitł w najlepsze. - Jest naprawdę dużo ludzi, jesteśmy zaskoczone i zadowolone – mówiły właścicieli marki produkującej ozdoby z drewna.

  Największym powodzeniem cieszyły się stanowiska tekstylne, które przeważały wśród wystawców, a znana marka produkująca wyjątkowo miękkie koce, przeżywała prawdziwe oblężenie.

  Tłum przywitał także prelegentkę prowadzącą bloga podróżniczego, która opowiadała zgromadzonym o tym, jak podróżować z małymi dziećmi. Podczas wykładu rodzice mogli posłuchać – a dzieci odpocząć od zgiełku. Nie zabrakło też strefy gastronomicznej oraz kącika dla dzieci.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.5434 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022