REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. promocyjne)

  Sklepy internetowe stanowią dzisiaj potężną oręż polskiej gospodarki. Eksperci uważają, że rosnąca popularność e-commerce to dopiero początek tego, z czym przyjdzie zmierzyć się stacjonarnym sprzedawcom już za kilka lat.

  Sklepy internetowe stanowią dzisiaj potężną oręż polskiej gospodarki. Eksperci uważają, że rosnąca popularność e-commerce to dopiero początek tego, z czym przyjdzie zmierzyć się stacjonarnym sprzedawcom już za kilka lat. Dane statystyczne pokazują, że wśród grupy internetowych konsumentów znajdują się klienci w każdej grupie wiekowej!

  Co najczęściej polskie społeczeństwo kupuje w sieci?

  Oprócz obuwia, odzieży, książek i sprzętów AGD zwykle kupowane są części samochodowe. Okazuje się, że w takich sklepach jak Autingo można znaleźć oryginalne części zamienne w całkiem rozsądnych cenach. Oczywiście koszty to nie wszystko, dlatego warto dowiedzieć się więcej również o innych korzyściach, jakie wynikają z zakupu części przez Internet:

  • duża różnorodność wyboru - jeśli jeden sklep nie oferuje tego, co akurat jest potrzebne to nic nie stoi na przeszkodzie, aby w zaledwie kilka minut móc przenieść się do innego, przeglądając zasoby jego magazynu. W sklepach stacjonarnych nie byłoby to niestety takie proste. W mniejszych miejscowościach istnieje zwykle niewiele punktów sprzedaży części motoryzacyjnych a na większość trzeba czekać, ponieważ są sprzedawane jedynie na zamówienie
  • wygoda i komfort - nie ulega żadnym wątpliwościom, że zakupy internetowe są po prostu wygodne. Po ciężkim dniu pracy lub wykonywania domowych obowiązków nie wszyscy mają ochotę jeździć na zakupy, spędzając długie godziny w korkach. Właśnie dlatego znacznie więcej osób decyduje się na to, aby zasiąść w swoim ulubionym fotelu, z kubkiem gorącej kawy i bez zbędnego pośpiechu zapoznać się z ofertami sprzedawców e-commerce
  • rozsądny wybór - stając oko w oko ze sprzedawcą po trwającej kilkanaście minut rozmowie trudno ostatecznie odmówić mu zakupy towaru. W przypadku części samochodowych nie jest inaczej. Warto zwrócić uwagę, że sprzedawcy bywają prawdziwymi handlarzami "z krwi i kości", którzy doskonale wiedzą jak wpłynąć na podświadomość, czyli de facto również decyzję konsumentów
  • oszczędność kosztów - kupując część samochodową wartą kilka złotych trudno wyobrazić sobie, ażeby tracić dodatkową gotówkę na bezskuteczne wizyty w stacjonarnych sklepach motoryzacyjnych. Zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę, że koszty eksploatacji pojazdów z dnia, na dzień są coraz wyższe.

  Oczywiście na koniec warto wspomnieć jeszcze kilka słów o najbardziej prozaicznej rzeczy - poszukiwania części samochodowej zwykle powiązane są z usterką pojazdu, który nie nadaje się do użytkowania. Nie wszyscy mają do dyspozycji drugi, zastępczy pojazd, dlatego usilne poszukiwanie zamienników w sklepach stacjonarnych staje się po prostu niemożliwe. Na szczęście wówczas z pomocą przychodzą sklepy internetowe.

  To, że sklepy internetowe stają się coraz popularniejsze już wiadomo, powody, przez które taka sytuacja ma miejsce również nie powinny wzbudzać już większych wątpliwości. Niemniej jednak w dalszym ciągu na licznych forach internetowych pojawiają się pytania odnośnie bezpieczeństwa dokonywania transakcji za pośrednictwem sieci, faktycznych korzyści jakie można z tego tytułu dla siebie wynieść, a o których to przed chwilą zostało wspomniane, no i ostatecznie również o kosztach.

  Faktycznie, zdarza się, że nie wszystko opłaca się zamawiać z sieci, co ma związek przede wszystkim z kosztami wysyłki kurierskiej. Dziś jednak mnóstwo portali sprzedażowych oferuje darmową dostawę, co wynika z kolei z rosnącej konkurencyjności rynku. Sklepy internetowe wciąż się rozwijają, zdobywają popularność oraz nowych klientów. Próżno więc szukać jakichkolwiek argumentów, które mogłyby zniechęcić od korzystania z ich oferty.

  (mat. promocyjny)

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Paweł 1 ponad rok temu

   Ja już kupuje wszystko w necie. Ciuchy, meble, ostatnio nawet zamienniki czesci delfi do mojej hondy. Grosz do grosza i będzie kokosza, czy jakos tak. W każdym razie każda jedna rzecz jest tańsza w sieci. Spozywki jeszcze nie nauczylem sie zamawiać ale przyjdzie czas i na to.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1422 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018