REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-04----30-04-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Rowerki trójkołowe są świetną propozycją na pierwszy rowerek dla naszego dziecka. Są lekkie, bezpieczne i mogą na nich jeździć dzieci już od 9 miesiąca życia.

  Dzięki dodatkowym akcesoriom, które w późniejszym czasie możemy szybko zdemontować, rowerki stanowią idealną zabawkę od najmłodszych lat, aż do momentu, w którym dziecko przesiądzie się na rower dwukołowy.

  Rowerek na spacer zamiast spacerówki

  Nadchodzi okres, w którym nasze dziecko nie może usiedzieć spokojnie w wózku i chce jak najwięcej eksplorować świat wokół siebie. Jest to idealny moment na wprowadzenie pierwszego rowerka trójkołowego, który dzięki swojej budowie, zapewnia dziecku potrzebne wsparcie, stanowiąc łagodne przejście pomiędzy wózkiem a rowerem.

  Budowa rowerka

  Jak sama nazwa wskazuje, rowerek trójkołowy posiada trzy koła. Zapewnia to dziecku potrzebną stabilność przy nauce jazdy. Dodatkowo, rowerek posiada daszek, chroniący malucha podczas spacerów w słońcu lub deszczu, regulowaną rączkę, która umożliwia pchanie rowerka przez rodzica, siedzisko z pasami bezpieczeństwa, a także pałąkiem, który uniemożliwia wyślizgnięcie się dziecka z rowerka.

  Źródło: Dwa Michały, Rowerek trójkołowy Bonbon

  Koła rowerka wykonane są z kauczuku lub są pompowane. Co ważne, najlepsze modele rowerków trójkołowych wyposażone są w tak zwany mechanizm „wolnego koła”, który to unieruchamia pedały rowerka, gdy dziecko z nich nie korzysta, co sprawia, że nie istnieje ryzyko, iż mogłyby one uderzyć dziecko w nóżki podczas jazdy. Oczywiście, rowerek wyposażony jest także w podnóżek, który dziecko może wykorzystywać, gdy się zmęczy. Modele prezentowane przez sklep Dwa Michały posiadają także blokadę tylnej osi kół.

  Trwała, stylowa i lekka konstrukcja rowerka sprawiają, że jest on lubiany przez dzieci oraz przez rodziców. Z dodatkowych akcesoriów warto wspomnieć o uchwycie na napój oraz koszykach na mniejsze zabawki czy drobiazgi, które nasz maluch będzie chciał zabrać ze sobą na spacer. Taki rowerek stanowić będzie prawdziwą atrakcję!

  Rowerek na lata

  Dzięki możliwości demontażu poszczególnych elementów rowerka, wraz z wiekiem nasze dziecko będzie mogło cieszyć się z coraz bardziej samodzielnej jazdy – aż będzie gotowe zupełnie zrezygnować z rowerka trójkołowego. Zapewniamy mu możliwość bezpiecznej nauki jazdy pełnej frajdy. Dziecko szybciej poznaje kierunki, lepiej orientuje się w przestrzeni, nabiera pewności siebie. Rowerek to wspaniała rzecz dla każdego malucha!

  Artykuł załadowany: 0.1973 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020