REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Choć technika daje coraz więcej możliwości dokonywania corocznych rozliczeń podatkowych, to nadal nie brakuje chętnych do korzystania z darmowych porad, udzielanych przez pracowników Urzędu Skarbowego na terenie ursynowskiego ratusza. Najbliższe spotkanie już w sobotę.

  Od 2011 r. podczas Ursynowskiego Maratonu Rocznych Rozliczeń Podatkowych nawet kilkaset osób rocznie korzysta z fachowej pomocy pracowników Urzędu Skarbowego. Na razie chętni jeszcze są, jak będzie dalej? Czas pokaże.

  - Z pomocy rocznie korzystało od kilkudziesięciu do kilkuset osób. Przy sobotnich maratonach jest to kilkadziesiąt osób dziennie. Obserwujemy spadek zapotrzebowania na tego typu pomoc, który wiążemy z ułatwieniem sposobu rozliczania, a szczególnie popularyzacją rozliczeń przez Internet – mówi Barbara Mąkosa-Stępkowska z ursynowskiego ratusza.

  W tym roku w ramach maratonu mieszkańcy będą mieli możliwość rozliczenia podatku za pośrednictwem usługi Twój e-PIT, złożenia formularzy zeznań podatkowych systemem e-deklaracje oraz uzyskania informacji w zakresie zasad rozliczania rocznego podatku dochodowego.

  Aby wziąć udział w maratonie niezbędne jest przyniesienie rozliczenia rocznego za 2017 r. oraz jednej z informacji od pracodawców za 2018 r. (PIT-11). Spotkania z ekspertami odbędą się w soboty: 23 marca oraz 6 kwietnia – każdorazowo w godzinach 8:00-12:00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61 - parter).

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2456 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019