REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  UCSiR Dance 2018

  UCSiR Dance 2018 (SK)

  Powraca UCSiR Dance, czyli największa ursynowska impreza taneczna dla dzieci i młodzieży. Szósta edycja widowiskowych zmagań na parkiecie startuje 10 marca - zapisy już trwają. W tym roku organizatorzy liczą na frekwencyjny rekord - Arena Ursynów jest przygotowana na obecność nawet 800 młodych adeptów tańca!

  Ursynowski Przegląd Taneczny Dzieci i Młodzieży to świetna okazja, by zaprezentować umiejętności na forum szerszym niż tylko to szkolne. W ubiegłym roku w Arenie Ursynów pojawili się reprezentanci 12 placówek, dzięki czemu na parkiecie można było podziwiać blisko 600 tancerzy. 

  Turniejowe pokazy zespołowe podzielono na 4 kategorie: hip-hop, jazz-modern, show dance oraz disco cheerleaders. Każda z nich jest dodatkowo rozłożona ze względu na wiek uczestników - do 10 lat, między 11 a 15 lat oraz powyżej 15. roku życia. Organizatorzy przewidzieli też podział na dwa poziomy zaawansowania tańczących.

  Zapisy na VI UCSiR Dance już się zaczęły. - Pojawiły się plakaty, które zachęcają do uczestnictwa w turnieju. Poza tym podstawówki, gimnazja i licea dostały wiadomość o trwających zapisach. Nasza kampania reklamowa ruszyła - zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca - mówi Karolina Bigos z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj. Pamiętajmy, że konkurs skierowany jest do wszystkich grup tanecznych, które trenują w Warszawie.

  Konkursowe pokazy oceniać będzie profesjonalne jury, złożone z trenerów, instruktorów i choreografów.

  - Nad dziećmi będą czuwać profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. To prawdziwi fachowcy, którzy wiedzą, jak ocenia się dziecięce występy - dodaje Karolina Bigos.

  Start UCSiR Dance 2019 już 10 marca, w niedzielę o godz. 10:00. Organizatorzy zapraszają na widownię - wstęp jest bezpłatny. Fani tańca i energetycznych brzmień będą zachwyceni!

  VIDEO: UCSIR DANCE - TAK BYŁO W 2016 ROKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3208 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020