REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Trwa nabór do szkółki "Orlika" dla najmłodszych miłośników piłki nożnej na Ursynowie. - To świetna okazja, aby wyżyć się sportowo i podnieść swoje umiejętności - zachęca trener Mikołaj Winnicki.

  Szkółka "Orlika" powstała pięć lat temu z inicjatywy dzielnicy Ursynów. Zajęcia są skierowane do najmłodszych miłośników piłki nożnej. Dzieci z roczników 2008 i 2009 pod czujnym okiem wykwalifikowanych trenerów będa mogli rozwinąć swoją futbolową pasję, na murawie nowoczesnego i oświetlonego boiska.

  - Zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej - mówi Winnicki. - Nasze zajęcia od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. To szansa dla miłośników sportowych wrażeń, aby doskonalić swoje umiejętności czy sprawdzić się w wielu turniejach.

  Zajęcia już trwają. Uczestnicy spotykają się w każdy wtorek i czwartek o godz. 16:30 na boisku "Orlik" przy ulicy Przy Bażantarni 3. Każdy młody piłkarz powinien pamiętać o odpowiednim stroju oraz obuwiu sportowym. Zajęcia są bezpłatne.

  - Nasi zawodnicy biorą udział w turniejach sportowych, skąd bardzo często wracamy z medalami - dodaje trener. - Regularnie uczestniczymy w Piłkarskiej Lidze Pokoju, a tam nie zostajemy w ogonie. Piłkarze z Ursynowa zawsze plasują się w czołówce.

  Zgłoszenia do grup przyjmuje trener Mikołaj Winnicki pod numerem telefonu 607 751 134.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1336 sekundy
  REKLAMA