REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 grudnia 2020, 13:12 komentarzy 1

  (UCSiR)

  Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji otwiera Centrum Tenisa Stołowego dla wszystkich zainteresowanych. Obowiązujące zasady sanitarne oraz praktycznie znikomy kontakt między zawodnikami, pozwolą na bezpieczne spędzenie wolnego czasu.

  Tenis stołowy to jedna z tych gier, w którą może zagrać każdy. Wystarczą stół, rakietka, piłeczka oraz chęci do zabawy. Wiek nie ma znaczenia. Nie każdy ma jednak stół do gry w domu, dlatego Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji ponownie otwiera Centrum Tenisa Stołowego przy ul. Dereniowej 48. Dostępnych jest pięć stołów, które czekają na graczy. Nie ma również strachu przed koronawirusem.

  - W dobie pandemii tenis stołowy jest jednym z niewielu sportów, który ogranicza bezpośredni kontakt do minimum. Dlatego też jest to doskonała alternatywa, aby aktywnie i miło spędzić czas - przekonuje Karolina Bigos z UCSiR.

  Ruszyły też bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży, podczas których młodzi sportowcy mogą podszlifować swoje umiejętności pod okiem trenera. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 15:00-17:00.

  Oprócz tego UCSiR prowadzi szkółkę tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W specjalnie przygotowanych salach lub na hali sportowej, instruktorki, byłe zawodniczki klubów z polskiej ekstraklasy, przekazują swoją wiedzę wszystkim chętnym, którzy dążą do profesjonalizmu. Treningi odbywają się od poniedziałku do czwartku od 17:00 do 21:00.

  UCSiR zachęca, by korzystać z własnego sprzętu. Jeśli jednak takowego nie posiadamy to nic straconego. W razie potrzeby CTS udostępni rakietki oraz piłeczki.

  Centrum Tenisa Stołowego otwarte jest codziennie. Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-23:00 oraz w weekendy w godz. 9:00-20:00. Recepcja jest czynna o godzinę krócej. Szczegółowe informacje pod nr tel. 22 644 65 74.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3872 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021