REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Świąteczna atmosfera sprzyja błogiemu lenistwu, na wadze szybko pojawiają się wtedy dodatkowe kilogramy, a obietnice diety zazwyczaj zostawiamy na styczeń. A może tym razem warto ruszyć się od razu po świętach? Na mieszkańców czeka w ramach miejskiej akcji wiele sportowych atrakcji w całej stolicy.

  Miasto już po raz czwarty zachęca warszawiaków do udziału w akcji „Rusz się Warszawo po świętach”. Darmowe wejścia na pływalnie i lodowiska oraz atrakcje dla całej rodziny będą dostępne także na terenie Ursynowa.

  - Poprzednie edycje i duża frekwencja mieszkańców potwierdzają, że jest to doskonała inicjatywa, która pozwala w sposób atrakcyjny dla całych rodzin przedłużyć wyjątkowy świąteczny czas - mówi Renata Kaznowska, zastępca prezydenta Warszawy.

  Codziennie, od 27 do 31 grudnia, na chcących zrzucić nadprogramowe kilogramy i spędzić świąteczno-noworoczny czas zdrowo i aktywnie czeka nauka jazdy na łyżwach, imprezy na lodowisku, animacje i konkursy, a także jazda na nartach na Górce Szczęśliwickiej.

  Ponadto Towarzystwo Narciarskie "Biegówki" przeprowadzi cykl zajęć na rolkostradzie w Wesołej oraz w Parku Kultury w Powsinie. Będą to aktywności na nartorolkach lub nartach biegowych (w zależności od warunków pogodowych). Zajęcia w Powsinie odbywać się będą w godz. 13:30 - 15:00, w dwóch grupach: dziecięcej i dorosłej.

  Amatorzy sportów zimowych mogą także odwiedzić jedno z 16 miejskich lodowisk. Najbliższe znajdziemy na Mokotowie, to oczywiście Tor Łyżwiarski „Stegny” przy ul. Inspektowej 1. Druga ślizgawka również znajduje się po sąsiedzku - w Centrum Sportu Wilanów przy ul. Gubinowskiej 28/30.

  Za darmo popływamy od czwartku do poniedziałku na trzech ursynowskich pływalniach UCSiR: przy ul. Hirszfelda 11, ul. Koncertowej 4 i ul. Wilczy Dół 4. Aby skorzystać z tych darmowych atrakcji należy okazać Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2672 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO