REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 grudnia 2017, 08:37 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Już po raz trzeci, od 27 do 31 grudnia, warszawiacy będą mogli spalić poświąteczne kalorie w ramach akcji „Rusz się Warszawo po Świętach”. Darmowe lub dużo tańsze zajęcia odbędą się w kilkunastu punktach w stolicy, w tym, także na Ursynowie.

  Koniec grudnia to czas wielkiego obżarstwa i noworocznych postanowień. Wg. sondażu "Newsweeka", Polacy najczęściej zakładają, że od Nowego Roku: zaczną uprawiać sport, oszczędzać i przejdą na dietę. Władze stolicy zachęcają – nie czekaj z realizacją postanowień do 1 stycznia, rusz się już dzisiaj.

  Spacerem przez Kabaty

  27, 28 i 29 grudnia od godziny 12:00 Park Kultury w Powsinie zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach Nordic Walking z instruktorem. Zbiórka odbędzie się przed klubokawiarnią „Pod Sosnami”. Organizatorzy zapewniają kije i ich właściwy dobór oraz instruktaż przez cały czas zajęć.

  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w grupie konieczna jest rezerwacja pod adresem: sekretariat@parkpowsin.pl. Osoby niezapisane będą mogły wziąć udział w zajęciach pod warunkiem pozostania wolnych miejsc.

  Kręgielnia dla wszystkich

  W kręgielni pawilonu rekreacyjno-sportowego na terenie Parku Kultury w Powsinie, w godzinach od 12:00 do 20:00, wstęp na kręgielnię będzie bezpłatny. Osoby, które będą chciały doskonalić swoją technikę, mogą liczyć na wskazówki instruktora. Z oferty można skorzystać od 27 do 30 grudnia.

  Płetwą i rakietą

  W ramach akcji od 27 do 31 grudnia, na pływalniach UCSiR: Aqua Relaks (ul. Pod Strzechą 3), na Hirszfelda 11 i na Koncertowej 4, będzie można skorzystać z promocji -50% od oferty cennikowej na pływanie rekreacyjne. Dodatkowo, dla chętnych, odbywać się będą zajęcia z instruktorem.

  W tym samym czasie identyczna promocja -50% obowiązuje na jednorazowe zajęcia z tenisa stołowego w Centrum Tenisa Stołowego (ul. Dereniowa 48) oraz na grę w badmintona w Arenie Ursynów (ul. Pileckiego 122).

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~nordicsport.pl 1 6 miesięcy temu

   Na nordic walking nie tylko po świętach zaprasza Nordic Sport & Events na Kabatach.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1366 sekundy
  REKLAMA