REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Mecz Etnoligi w 2017 roku

  Mecz Etnoligi w 2017 roku (KT)

  Lada dzień rusza 18. edycja Etnoligi - jedynych w swoim rodzaju rozgrywek piłki nożnej. Jak zawsze grać będą wszyscy - kobiety i mężczyźni z całego świata - to główna idea lokalnego turnieju o globalnym charakterze.

  Etnoligę organizuje Fundacja dla Wolności, turniejowi od lat przyświeca jedna idea. Organizatorzy chcą, aby Warszawa była miastem przyjaznym i otwartym na każdego człowieka. Niezależnie od narodowości, koloru skóry, płci, wyznawanej religii, politycznych sympatii, Etnoliga przyjmie każdego, kto chce kopać futbolówkę podczas turniejowych spotkań.

  Tegoroczne rozgrywki rozpoczną się 24 marca i potrwają do 9 czerwca. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną na "Orliku" przy ul. Przy Bażantarni 3. Choć nie ma już wolnych miejsc dla drużyn, to nie znaczy, że nie da się zagrać. 

  - Zgłoszenia drużynowe już są zamknięte, mamy 21 ekip, choć maksymalnie planowaliśmy 20. Indywidualnie można się jednak jeszcze dołączyć, najlepiej przez stronę internetową - mówi Krzysztof Jarymowicz, koordynator Etnoligi.

  Każdy gracz, który nie ma drużyny, może wzmocnić już zarejestrowany team za pośrednictwem strony internetowej.

  W składzie każdej ekipy znajdują się mężczyźni i kobiety - minimum po 3. Poza tym gracze muszą reprezentować przynajmniej trzy różne narodowości. Mile widziani są wszyscy pasjonaci piłki nożnej powyżej 16. roku życia, którym bliska jest tolerancja, szacunek i sportowe fair play. Udział w turnieju jest bezpłatny.

  Nadchodzący sezon może przynieść kilka nowości. - Jest dużo nowych twarzy i z tego powodu cieszę się najbardziej. Poza tym może zorganizujemy jakiś mały turniej siatkówki, ale to jeszcze nie jest ustalone - dodaje Krzysztof Jarymowicz.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 22

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 16
   BRAK SŁÓW

  7Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Rodeon 7 ponad rok temuocena: 85% 

   Ciekawe czy grają zgodnie ze standardem WHO? Niewinne zabawy to przykrywka dla poważnych zabiegów socjotechnicznych. Mieszanie kultur prowadzi do rozbicia i izolacji. To pogłebianie niezrozumienia w efekcie prowadzi do wzrostu agresi i zachowań depresyjnych, co widać na zachodzie. Naprawdę nie promujmy takich postaw! Szanujmy kultury, ale ich nie mieszajmy!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ryba 6 ponad rok temuocena: 17% 

   To ciekawe, bo polscy imigranci zarobkowi (czyli ci, którzy wyjechali nie dlatego że uciekają przed wojną, tyko żeby więcej zarabiać) nie mają problemu z grą w piłkę w Anglii, Irlandii czy Niemczech. Tam nikt nie mówi o zagrożeniu ze strony polskich imigrantów, o wydumanym problemie związanym z mieszaniem kultur. Piłka to świetna okazja żeby się zintegrować.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stop multikulti 5 ponad rok temuocena: 82% 

   To nie jest zwykła gra w piłkę, to jest indoktrynacja! Celowa i zaplanowana! Idea takich rzeczy jest straszna, ponieważ nawołuje ona do zmiany struktury etnicznej, językowej, kulturowej, religijnej a w efekcie historycznej Polaków! Gdzie są służby mające bronić tożsamości polskiego państwa?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~basica 4 ponad rok temuocena: 17% 

   no debil jak slowo honoru

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stop multikulti 3 ponad rok temuocena: 83% 

   Do Basica Uzasadnij to w jakiś sposób?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ryba 2 ponad rok temuocena: 0% 

   Na szczęście w Polsce nie mamy "służb broniących tożsamości polskiego państwa". Swoją drogą co to jest tożsamość polskiego państwa? To by było wesołe, gdyby po boisku piłkarskim biegały służby i sprawdzały czy piłkarze są 'prawdziwymi Polakami'. A może to rola sędziego, żeby za brak odpowiedniej tożsamości dawać czerwoną kartkę? Lepsze od Monty Pythona

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Stop multikulti 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Do Ryba Ty tak naprawdę?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2044 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020