REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Anna Klepaczko - Lumika/KS Metro Warszawa)

  Czyste karty, nowe rozdanie i ogromne apetyty, by osiągnąć jak najwięcej! Ruszają rozgrywki II ligi siatkówki męskiej. Ursynowskie KS Metro Warszawa spotka się we własnej hali z SMS PZPS Spała II.

  Najbliższy weekend to dla drugoligowych drużyn siatkarskich początek kolejnego sezonu. Zespół KS Metro, mimo dobrego sezonu 2021/22, w którym uplasował się na czwartej pozycji, przed zbliżającym się sezonem nie kryje podrażnionych ambicji. Pierwszy sprawdzian już dzisiaj - w piątek, 30 września przed własną publicznością.

  - Nasza ekipa, będąca mieszanką doświadczenia i młodzieńczej świeżości, liczy na to, że w tych rozgrywkach zanotuje progres i jeszcze bardziej pozytywnie namiesza w ligowej tabeli - mówi Łukasz Ostrowski, wiceprezes KS Metro Warszawa.

  Nowy-stary trener KS Metro Warszawa

  W szeregach ursynowskiej drużyny doszło do kilku zmian, a dowodzenie nad nią przejął ponownie trener Wojciech Szczucki.

  - Zdajemy sobie sprawę z tego, że żaden z rywali nie podda się bez walki. Nikogo nie lekceważymy, a do każdego ze spotkań podejdziemy, szanując przeciwnika. Za nami kilka meczów kontrolnych, które pokazały, w jakim miejscu się znajdujemy i dzięki którym wierzymy, że pełna pula punktów trafi na nasze konto - dodaje wiceprezes.

  W piątek o 17 w hali przy ul. Dereniowej 48 naprzeciwko ursynowian stanie drużyna SMS PZPS Spała II. To zespół, który w poprzednim sezonie zasadniczym w grupie 3 zajął 9. miejsce. Teoretycznie więc jest słabszy od Metrowców. Spotkania inauguracyjne rządzą się jednak swoimi prawami. Z pewnością więc dzisiejszy pojedynek na Dereniowej będzie bardzo interesujący.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.8426 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022