REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 kwietnia 2018, 06:12 komentarzy 1

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Do 2 maja trzeba rozliczyć się z urzędem skarbowym za 2017 rok. Dziś w ursynowskim ratuszu startuje maraton składania e-deklaracji. Bo właśnie rozliczanie się z fiskusem przez internet jest najszybsze i najprostsze.

  Wielu ursynowian jeszcze nie rozliczyło się z fiskusem. Część osób - głównie z braku czasu - pozostawia to na ostatnią chwilę. Dziś kolejna okazja, aby z pomocą urzędników skarbówki wypełnić formularz w internecie i wysłać go do fiskusa. Z systemu e-deklaracje korzysta już ponad połowa podatników.

  - Warto, bo to bardzo proste - system sam wszystko liczy, wprowadza się tylko dane. Można liczyć na szybszy zwrot podatków, bo takie rozliczenie od razu wpada do naszych wewnętrznych systemów księgowych - mówią przedstawiciele urzędu skarbowego Warszawa-Ursynów.

  O godz. 8:00 na parterze ratusza przy alei KEN 61 startuje maraton e-deklaracji podatkowych - akcja zainicjowana kilka lat temu przez ursynowską radną Katarzynę Polak. W ubiegłym roku z porady pracowników skarbówki skorzystało kilkadziesiąt osób a trzy ursynowskie organizacje pozarządowe zachęcały do przekazania im swojego 1% podatku. Dziś eksperci fikusa czekają na mieszkańców Ursynowa do godz. 12:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Rvl 1 11 miesięcy temu

   Co to znaczy "brak czasu"? Ten argument mnie kompletnie nie przekonuje. Jeśli ktoś tak piszę to chyba nigdy nic w miał doczynienia z potem przez internet. Całość zajmuje od kilku do kilkunastu minut w zależności od poziomu skomplikowania deklaracji. Raczej to taka skłonność większości aby zostawić wszystko na ostatnią chwilę wynikają z "niechciejstwa".

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2264 sekundy
  REKLAMA