REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Multikino Ursynów

  Multikino Ursynów (SK)

  Multikino jako pierwsza sieć kinowa otwiera swoje multipleksy w Warszawie. Od piątku, 19 czerwca także w kinie przy stacji metra Imielin wyświetlane będą filmy - te już dobrze znane oraz premiery.

  Ursynowskie Multikino - tak jak pozostałe placówki tej sieci - zamknęło się 13 marca, tuż po ogłoszeniu stanu pandemicznego. Wielbiciele kina na powrót seansów musieli czekać aż trzy miesiące. Jak zapowiedziało Multikino w piątek ruszają wszystkie warszawskie kina tej sieci. Utrzymana zostanie promocyjna cena biletów - 19,90 zł, która obowiązywała w ursynowskim kinie także przed pandemią.

  Pierwszymi filmami wyświetlanymi na Ursynowie po dłuższej przerwie będą te dla dzieci: najnowsza produkcja studia Pixar "Naprzód" oraz "Psi patrol" - oba o godz. 10:00. Nie zabraknie hitów dla dorosłych sprzed pandemii: "Jokera" z Joaquinem Phoenixem czy klasycznego kryminału "Na noże" z Davidem Craigiem. Będą filmy, które na krótko weszły do dystrybucji: "365", "Swingersi", "Zenek" czy "Najświętsze serce". Multikino przypomni też kolejne części Harry'ego Pottera.

  Seans ze specjalnymi zasadami bezpieczeństwa

  Jak będzie wyglądało poruszanie się po kinie i oglądanie filmów w czasie zagrożenia koronawirusem? We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach pojawiły się stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino będzie miało specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny.

  - W toaletach, które będa na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekujemy punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze - mówi Paweł Świst, prezes Multikina.

  Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos, np. za pomocą maseczki. W salach kinowych widzowie będą proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie będzie dotyczył opiekuna z dzieckiem poniżej 13. roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

  - Po zakończonym seansie klienci opuszający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń - dodaje Świst.

  Premiery filmowe

  Czy kina w czasie epidemii będą miały co grać? Wydaje się, że tak. 26 czerwca do kin wejdzie przejmujący, skłaniający do refleksji i oparty na faktach dramat „Tylko sprawiedliwość”. Natomiast już w lipcu na wielkim ekranie pojawią się: film biograficzny „Zdrajca”, romans „Coś się kończy coś zaczyna”, romans muzyczny „Na topie” i romans obyczajowy „#tuiteraz” oraz „Polowanie” z Emmą Roberts i Hilary Swank, a także długo wyczekiwany najnowszy film Christophera Nolana „Tenet”.

  Na wielki ekran powrócą też propozycje dla dzieci. Na początku lipcu w repertuarze znajdzie się film familijny „Czworo dzieci i coś”, a od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans „Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a z niesamowitymi wyczynami kaskaderskimi i pięknymi kostiumami. Ostatniego dnia lipca na kinowe ekrany zawita „Spongebob film: na ratunek”.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.469 sekundy
  REKLAMAA2 Dzieci Puszczy 01.04.2021 - 30.04.2021