REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  To będzie międzypokoleniowa szalona zabawa! Pierwsza w tym roku ursynowska potańcówka odbędzie się już dzisiaj w Domu Sztuki przy Wiolinowej. Za konsolą stanie DJ Jerry, najstarszy didżej w Polsce. Wstęp wolny.

  Kilka miesięcy przerwy i znów można na Ursynowie poszaleć na potańcówce. Na plenerowe zabawy jeszcze za zimno, ale w sali Domu Sztuki znajdzie się miejsce dla wszystkich, którzy lubią potańczyć. O dobrą zabawę postara się Jerzy Kamecki, czyli DJ Jerry, który jako 80-latek skończył kurs didżejski. Repertuar bardzo szeroki: będzie tango, rock and roll, latino i country.

  - Jak pokazują wcześniejsze potańcówki, które organizowaliśmy, świetnie bawią się razem seniorzy i młodzież. Przygotowaliśmy skromny poczęstunek, będą kawa, herbata i ciasteczka. Bardzo wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy - mówi Andrzej Bukowiecki, dyrektor Domu Sztuki.

  Będzie też okazja nauczyć się nowych kroków tanecznych, o co zadba Junika, a także wziąć udział w wielu konkursach. To pierwsza, ale nie ostatnia w tym roku potańcówka w Domu Sztuki. Bedą jeszcze dwie: wiosenna i jesienna. Dokładne terminy nie są jeszcze ustalone. Karnawałowa potańcówka już w sobotę (26.01) od godz. 17:00 do 20:00 w Domu Sztuki przy ul. Wiolinowej 14. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2965 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO