REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ursynowianki podczas Women's Run

  Ursynowianki podczas Women's Run (KZ)

  Czas na wiosenne treningi z Women's Run. Tegoroczna edycja będzie dziesiątą serią biegowych spotkań na Ursynowie. Udział jest bezpłatny - wystarczy się zapisać. Start cyklu już w sobotę 11 maja.

  Women's Run jest dedykowany wszystkim paniom, które chcą rozpocząć sezonową przygodę z bieganiem. Koleżeńska atmosfera, profesjonalne warunki i aktywna zabawa - tak właśnie wyglądają wspólne treningi. Zajęcia organizowane są przede wszystkim dla początkujących, ale bez obaw, poziom zostanie dostosowany do możliwości każdej z uczestniczek. W związku z jubileuszem stały program został wzbogacony o dodatkowe elementy.

  - W tegorocznej edycji Women's Run Ursynów planujemy w okresie wakacyjnym "Fun Run", zachęcający do kolonoskopii i zapobieganiu raka jelita grubego poprzez wczesne wykrycie. Uczestnicy będą ubierać się bardzo kolorowo. Na zakończenie cyklu planujemy również bieg z nagrodami - mówi Roman Fedorczuk, prezes ABK Sport, organizatora biegowego cyklu.

  Projekt, poza tym, że łączy kobiety o podobnych pasjach i ambicjach, ma zachęcać do aktywności fizycznej pomimo codziennego zmęczenia, trudów i wszelkich wymówek. Organizatorzy przekonują, że brak towarzystwa i biegowego doświadczenia również nie musi być przeszkodą. W biegu produkujemy endorfiny, pracujemy całym ciałem, pozwalamy zregenerować się umysłowi.

  Wspólne bieganie rozpoczyna się 11 maja i potrwa do 26 października. Godzinne spotkania zaplanowano na soboty - start zawsze o godz. 10:00. Zbiórki pod Areną Ursynów przy ul. Pileckiego 122.

  Zapisać się możemy tutaj. Udział w cyklu jak zawsze jest bezpłatny, ale zgłoszenie chęci uczestnictwa jest obowiązkowe. Treningi poprowadzą profesjonaliści, a każda z grup będzie złożona z maksymalnie 25 pań. Więcej na stronie: sport.ursynow.pl

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3215 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020