REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 marca 2017, 09:03 komentarzy 1

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  REKLAMA

  Nadchodzi już czas spowiadania się z naszych ubiegłorocznych dochodów. Wypełnianie PIT-a nie musi być drogą przez mękę! W marcu i kwietniu w urzędzie dzielnicy pojawi się ekipa ze skarbówki, która wyjaśniać będzie wszystkie wątpliwości. Pierwszy dyżur już dzisiaj.

  Dyżury w dzielnicy mają pomóc ursynowianom w rozliczeniu dochodów za 2016 rok i wypełnieniu formularzy podatkowych. Urzędnicy ze skarbówki pokażą też jak szybko i sprawnie można przygotować swoje zeznanie w internecie i wysłać je elektronicznie prosto do urzędu skarbowego.

  Dyżury odbędą się w urzędzie dzielnicy przy al. KEN 61, na parterze przy szatni. Pierwszy z nich już dzisiaj w godzinach od 10:00 do 17:00. Kolejne:

  • 27 marca (poniedziałek) - w godzinach od 10:00 do 17:00
  • 3 kwietnia (poniedziałek) - w godzinach od 10:00 do 17:00

  Pracownicy urzędu skarbowego będą czekać na parterze ratuszu, w pomieszczeniu obok szatni. Odpowiedzą na pytania dotyczące rozliczeń osób fizycznych za 2016 rok.

  Dodatkowo 25 marca (sobota) w godz. 10:00-14:00 urząd organizuje "Ursynowski maraton wysyłania e-deklaracji". Przy fachowym wsparciu urzędników skarbówki będzie można przygotować i przesłać swoje PIT-y przez internet. Maraton to inicjatywa ursynowskiej radnej Katarzyny Polak z PiS.

  W urzędzie działają też dwa stanowiska komputerowe, z których można wysłać deklaracje podatkowe przez internet. Są one wyposażone w odpowiednie oprogramowanie. Znajdują się na I piętrze ratusza, w boksie nr 3.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1226 sekundy
  REKLAMA