REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 marca 2019, 11:45 komentarzy 10

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Futra, stare kasy i wagi. Tony ubrań, zabawek i książek. Rękodzieło i domowe przetwory. To wszystko i wiele więcej, można co miesiąc kupić i sprzedać pod urzędem dzielnicy. Kolejna Ursynowska Ratuszowa Wyprzedaż Garażowa już w przyszłą niedzielę. Jutro ruszają zapisy!

  Póki pogoda jest zmienna, miejsca w garażu podziemnym są dla handlujących na wagę złota. W związku z tym, że ich liczba jest ograniczona, bardzo pilnują zapisów. A te ruszają jutro - minutę po północy - w niedzielę 3 marca.

  Osoby, które załapią się na miejsce w garażu podziemnym, dostaną wiadomość z dokładną godziną, od której będą wpuszczone na wyprzedaż, reszta – informację, że mogą przyjechać od godz. 11:00 i wystawić się na parkingu naziemnym albo przyjechać o godz. 11:45 i szukać skrawka podłogi w garażu podziemnym.

  Kupujący będą wpuszczani od godz. 12:00, choć doświadczenie pokazuje, że wraz z pojawieniem się na parkingu naziemnym sprzedawców – przybywa też klientów. Sprzedaż będzie trwała do godz. 16:00.

  Część ofert swoje życie zaczyna jeszcze przed garażówką – na fanpage’u wyprzedaży. Tam wystawcy wstawiają zdjęcia towaru i umawiają się z odbiorcami na miejscu. Dużym plusem wyprzedaży jest to, że większość sprzedających to naprawdę mieszkańcy Ursynowa, a nie profesjonalni handlarze starociami.

  Najbliższa wyprzedaż odbędzie się w niedzielę 10 marca w godz. 12:00-16:00 na parkingu podziemnym przy ratuszu (al. KEN 61, przy metrze Imielin). A kolejne: 7 kwietnia, 12 maja, 2 czerwca, 7 lipca, 25 sierpnia, 8 września, 22 września, 6 października, 17 listopada i 8 grudnia.

  FAQ GARAŻÓWKI:

  • Na każdą garażówkę obowiązują oddzielne zapisy. Nie można zapisać się na dwie i więcej garażówek za jednym razem.
  • Na garażówkę należy zapisać się poprzez wysłanie maila na adres: garazowkaursynow@o2.pl 
  • W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz ogólną informację co będzie się sprzedawać.
  • Zapisy są czynne na tydzień przed garażówką, czyli od niedzieli od godz. 00:01 (minuta po północy). Wcześniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
  • Około 80 pierwszych zarejestrowanych osób będzie miało szansę wjechać samochodem do garażu i się rozpakować, kolejne osoby będą musiały wnieść swój towar bez wjeżdżania samochodem do garażu.
  • Każdy ze sprzedających ma obowiązek opublikowania plakatu Ursynowskiej Ratuszowej Wyprzedaży Garażowej na swojej tablicy niezwłocznie po otrzymaniu maila potwierdzającego uczestnictwo lub przed (lub tablicy znajomego – wtedy prosimy o taką informację) na profilu Facebook (wyjątkiem od tego punktu mogą być Seniorzy >65+).
  • Publikowanie plakatu będzie sprawdzane, osoby, które tego nie wykonają mogą nie dostać się na kolejną edycję garażówki.

  W GALERII ZDJĘCIA Z PIERWSZEJ WYPRZEDAŻY W 2019 R.:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 112

  • 56
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 19
   PRZYDATNY
  • 17
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 7
   WKURZONY
  • 7
   BRAK SŁÓW

  10Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Messalina 10 ponad rok temuocena: 100% 

   Mam nadzieję, że tym razem odwiedzający wyprzedaż garażową nie będą blokować przejazdu przez osiedla okolicznym mieszkańcom. Już pomijam fakt że w tej dzień mieszkańcy okolicznych osiedli nie mają gdzie zaparkować to drogi przeciwpożarowe są blokowane przez tych odwiedzających. W razie wypadku straż pożarna czy karetka nie mają szans przejechać! Myślcie trochę i używajcie komunikacji miejskiej, przecież ratusz jest przy samym wyjściu z metra!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~janek 9 ponad rok temuocena: 38% 

   Prmowanie dziadostwa, ludzi powoli sie oswaja z biedą. Taka socjotechnika i tyle!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kura 8 ponad rok temu

   Bardzo popularne w Niemczech są takie wyprzedaże, a nikt nie powie, że to biedny kraj. Za to bardzo oszczędny. Myślę, że to nie ma nic wspólnego z dziadostwem, jak piszesz. Wszystko zależy od kultury ludzi, którzy to sprzedają.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elfir 7 ponad rok temuocena: 50% 

   Sensacja rewelacja. Zagrzybiałe sofiksy po trojgu dzieciach, zaowsikowane wózki po 500+ i karakuły po babce z Tłuszcza nadgryzione przez mole.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mkr 6 ponad rok temuocena: 100% 

   A co z tymi ludzmi co nie mają uwaga Facebooka???

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ron 5 ponad rok temuocena: 17% 

   Jak nazwa “garazowka” ma sir do polskiej rzeczywistosci??! Powszechne w Stanach “garage sale” albo “ yard sale” dokladnie odzwierciedlaja rzeczywistosc; otwarty garaz gdzie gromadzone sa przez lata niepotrzebne juz rzeczy i ktore teraz wystawione sa na sprzedaz publiczna. Aha, jeszcze jedno - garaz jest czescia domu, przez niego wchodzi sie przez nie zamykane nigdy drzwi do kuchni. Kto w Polsce ma taka strukture? Jak obserwuje przyjezdzajac czasem, nieufnosc (odzwierciedlajaca czesto panujace zlodziejstwo) jest wrecz groteskowa. 3-4 zamki u drzwi, wzmocnione belki o drzwi, a nawet tzw. rolety (w Meksyku, Costa Rice powszechne sa kraty) co nie tylko wyglada szkaradnie, ale dame pelne poczucie, ze jest sie w srodku getta. Tak “ostrozny” wlasciciel mialby miec prawdziwa “garazowke?” Nie sadze. Nastepne slowko bezmyslnie wdrozone do slownika. Moze propagandystom sukcesu unijnego wydaje sie, ze to zmniejszy dystans do dobrobytu?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 4 ponad rok temuocena: 60% 

   Uśmiechnij się. Większych problemów nie masz??? Wyjedź na stałe na Białoruś,albo do Wenezueli. Tam będziesz miał raj na ziemi.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Joka 3 ponad rok temuocena: 60% 

   Żenada w Anglii co tydzień są tak zwane Car Boot Sale na olbrzymich terenach trawiastych i bez żadnych zapisów. Tam można kupić prawdziwe cudeńka za przysłowiowe grosze a w Polsce zapisy i ceny sprzedających KOSMICZNE

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kon30 2 ponad rok temuocena: 71% 

   Przyjdź i sprzedawaj w super cenach, wszyscy czekają na Ciebie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Następna.............. Tylko narzekanie i wieczne widzenie wszystkiego w czarnych kolorach. Żenada. Uśmiechnij się

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3408 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021